Youtubeři

14. června 2021 14:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Příchod africké krásky Angie do LIKE HOUSE! Sbalí ji Jenis, nebo Adam Kajumi?

LIKE HOUSE (41) - Příchod Angie

Do vily přišla nová soutěžící, na které mohou kluci opravdu oči nechat. Koho dostane Angie svou žhavou postavou nejvíc?

Zatímco minulý týden se nesl v duchu vyřazování, tento týden bude v LIKE HOUSE tak trochu ve znamení příchodů. Už dnes se totiž můžete těšit na první díl s novou soutěžící, africkou kráskou Angie Mangombe. 24letá tiktokerka původem z Angoly pak překvapí opravdu všechny influencery. Všechny si ihned získá svou pohodovou povahou a i ostatní holky musí uznat, že je opravdu nádherná.

A jakmile se svlékne do plavek a jde do vířivky, zůstanou z ní úplně vedle samozřejmě kluci, obzvláště Jenis s Adamem. Ti vůbec neskrývají, že se jim Angie zatraceně líbí a ihned se na ni snaží co nejvíce zapůsobit. „Je pěkná, milá a nečekal jsem, že by někdo takovej přišel do vily,“ svěřil se Adam. A nadšením nešetřil ani Jenis, který se přiznal ke své slabosti pro exotické krásky.

Kámo, já jsem hotovej. Jsem vyřízenej. Nemůžu se na ni koukat ani chvíli, já to nezvládám. Mám rád exotický ženy,“ přiznal Jenis. Angie všechny pozvala do vířivky, Jenis a Adam nečekali a šli hned si šli pro plavky. Angie pak pro ně ovšem měla jedno nemilé překvapení.

Nezapomeňte se dívat na LIKE HOUSE každý všední den od 16:15 na Primě! Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.