Virály

7. června 2021 14:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nová soutěžící reality show LIKE HOUSE! Do vily míří tahle africká kráska!

Oblíbená reality show přivítá další sexy influencerku Angie Mangombe! Jak na ni budou reagovat ostatní holky?

Ano, vila plná influencerů bude bohatší o dalšího nového člena! Ke skupince internetových hvězdiček, které bojují v reality show LIKE HOUSE o diváckou přízeň a výhru půl milionu korun, se totiž přidává další tvář. A zatraceně sexy tvář.

Od dnešního dne do vily nastupuje Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly, kterou na TikToku a Instagramu dohromady sleduje přes třicet šest tisíc fanoušků. Natáčí především zábavný obsah, ve kterém využívá nejen známé hlášky z filmů a seriálů. A stejně jako Adam Kajumi, Datel, Jenis a spol. i ona bude soutěžit o velký balík peněz a ve vile se zabydlí až do konce soutěže. A co ji nakoplo k účasti v reality show?

Angie chce ve vile poznat samu sebe. „Vždycky jsem chtěla být v reality show a poznat to, jaká jsem, jak se chovám a jak reaguju na určité situace. Myslím, že jsem pozitivní a zábavný člověk. Do vily bych chtěla přinést pozitivní a fresh energii. Ráda dělám spontánní věci,“ svěřila se Angie. Nová soutěžící se nejvíc těší na Djany. „Známe se už čtyři roky a jsem moc ráda, že tady s ní můžu být a že spolu budeme trávit víc času. Ostatní influencery vůbec neznám, takže nemám z nikoho obavy. Mám lidi ráda, nebojím se nikoho, nejsem konfliktní,“ uvedla Angie před nástupem.

Sexy Angie uvidí diváci poprvé v pondělí 14. června v 16:15 v reality show LIKE HOUSE na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také