GALERIE: Nová soutěžící reality show LIKE HOUSE! Do vily míří tahle africká kráska!

MilanR. Publikováno: 07.06.2021
Oblíbená reality show přivítá další sexy influencerku Angie Mangombe! Jak na ni budou reagovat ostatní holky?

reklama

Ano, vila plná influencerů bude bohatší o dalšího nového člena! Ke skupince internetových hvězdiček, které bojují v reality show LIKE HOUSE o diváckou přízeň a výhru půl milionu korun, se totiž přidává další tvář. A zatraceně sexy tvář.

Od dnešního dne do vily nastupuje Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly, kterou na TikToku a Instagramu dohromady sleduje přes třicet šest tisíc fanoušků. Natáčí především zábavný obsah, ve kterém využívá nejen známé hlášky z filmů a seriálů. A stejně jako Adam Kajumi, Datel, Jenis a spol. i ona bude soutěžit o velký balík peněz a ve vile se zabydlí až do konce soutěže. A co ji nakoplo k účasti v reality show?

Angie chce ve vile poznat samu sebe. „Vždycky jsem chtěla být v reality show a poznat to, jaká jsem, jak se chovám a jak reaguju na určité situace. Myslím, že jsem pozitivní a zábavný člověk. Do vily bych chtěla přinést pozitivní a fresh energii. Ráda dělám spontánní věci,“ svěřila se Angie. Nová soutěžící se nejvíc těší na Djany. „Známe se už čtyři roky a jsem moc ráda, že tady s ní můžu být a že spolu budeme trávit víc času. Ostatní influencery vůbec neznám, takže nemám z nikoho obavy. Mám lidi ráda, nebojím se nikoho, nejsem konfliktní,“ uvedla Angie před nástupem.

Sexy Angie uvidí diváci poprvé v pondělí 14. června v 16:15 v reality show LIKE HOUSE na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Djany o LIKE HOUSE 1

VIDEO: Nečekané přiznání Djany z LIKE HOUSE! Proč chtěla z reality show odejít a zaplatit obří pokutu?

LIKE HOUSE a motokáry. 1

VIDEO: Další střet mezi Datlem a Kajumim v LIKE HOUSE!? Kdo z nich vyhraje motokárové závody?

reklama