VIDEO: Další střet mezi Datlem a Kajumim v LIKE HOUSE!? Kdo z nich vyhraje motokárové závody?

LIKE HOUSE (36) - Motokárové závody

Věční rivalové a milovníci aut změří síly na čtyřech kolech.

V dnešním díle reality show LIKE HOUSE si influenceři užijí konečně pořádně adrenalinovou challenge! A užije si ji samozřejmě hlavně mužské osazenstvo. Partička internetových osobností totiž vyrazila na motokáry, kde je čekal nejen pokus zajet nejrychlejší kolo, ale na závěr samozřejmě také společné závody. A z těch měli největší radost věční sokové Marek „Datel“ Valášek a tiktoker Adam Kajumi, kteří se netají svou velkou vášní k řízení a autům obecně.

S Adamem jsme už několikrát naráželi na to, že bychom si chtěli zazávodit, takže když nám Lucia oznámila, že pojdeme na motokáry, byli jsme nadšení,“ těšil se na závody Marek. „Miluju závodění! Mám z toho hroznou radost a jsem rád, že máme konečně akční aktivitu, kde můžu ukázat svoje driving skills ze života,“ řekl ve zpovědnici Adam. Oba tak mohli naplno předvést své umění a ukázat, kdo z nich je nakonec za volantem lepší. A jak se zdá, tak tentokrát proběhne jejich rivalita ve správně sportovním a férovém duchu. Nebo snad ne?

Který influencer nakonec v závodě na motokárách zvítězí? To se dozvíte v novém díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.