Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Angie naštvala všechny v LIKE HOUSE! Čím vytočila Kajumiho a Ladušku?

MilanR. Publikováno: 28.06.2021
Nejnovější účastnice populární reality show si svým přístupem nezískává ve vile mnoho příznivců.

reklama

Internetová kráska Angie Mangombe s angolskými kořeny je v reality show LIKE HOUSE jen pár týdnů, i tak o sobě ale dává docela hlasitě vědět. A ne vždy bohužel tím správným způsobem. Už minulý týden naštvala některé soutěžící tím, že nedorazila na plánovanou autogramiádu a podle některých se tím vykašlala na své fanoušky. A v pondělí si svou reputaci rozhodně nevylepší.

Stejně jako minulý týden i tentokrát dorazí Angie do vily po víkendu pozdě. A dokonce o celé čtyři hodiny! A ostatní už neskrývali své zklamání. „Omlouvám se, tentokrát to bylo oprávněně. Byla jsem u doktorky, zjistili mi astma. Kašlala jsem dvě noci, budila jsem se. Mám i potvrzení,“ vysvětlovala Angie. Když chtěl však Adam Kajumi potvrzení vidět, tak se Angie přiznala, že ho nemá u sebe.

 „Myslím, že to má Angie na háku. Nepřišla sem soutěžit a je to škoda, protože tohle je soutěž a je potřeba soutěžit, aby to bavilo nás i diváky,“ řekl Adam. Podobně to vidí i Láďa: „Angie si sem jezdí jako do Disneylandu. Minulé pondělí taky přišla pozdě. A ani ji to moc netrápí. Přišla, řekla čau a nic. Mrzí nás to vůči programu, kterej tady máme. Je to prostě blbý, protože je to svým způsobem naše práce.“ Souhlasíte s jejich názorem.

Nový díl reality show LIKE HOUSE sledujete od 16:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Angie utekla z autogramiády.

VIDEO: Angie z LIKE HOUSE utekla z autogramiády! Opravdu se vykašlala na své fanoušky?

reklama