Virály

24. června 2021 14:58

redakce Prima Lajk

VIDEO: Angie z LIKE HOUSE utekla z autogramiády! Opravdu se vykašlala na své fanoušky?

LIKE HOUSE (49) - Angie utekla před autogramiádou

Minulý týden měly hvězdy oblíbené reality show svou první autogramiádu s fanoušky. Jedna z účastnic se na ni ale nedostavila. Proč?

Soutěžící pořadu LIKE HOUSE během uplynulých týdnů získali nespočet fanoušků a stali se díky nim internetovými hvězdami. A právě se svými fandy se partička influencerů potkala minulý čtvrtek ve Žlutých lázních na první oficiální autogramiádě. Na akci přišly stovky jejich příznivců a všichni si čtvrteční odpoledne náležitě užili. Tedy všichni kromě Angie. Influencerka s africkými kořeny se totiž těsně před autogramiádou vypařila a nikomu o sobě nedávala vědět.

Na Angie toho totiž bylo zkrátka moc. Řešila prý trable s přítelem a do toho musela řešit velký tlak a útok na svou osobu kvůli epizodě, v níž se pohádala s Djany. „Je toho na mě moc. Nedokázala jsem si představit, jaký to bude tlak. Do toho mi píše můj přítel, co se tam všechno stalo a tak… Prostě jsem potřebovala čas pro sebe. Potřebovala jsem to vstřebat. Asi to tak má každej, že když se to na něj nahrne strašně moc, potřebuje bejt sám se svejma myšlenkama a vybrečet se, protože nechci brečet na autogramiádě,“ vysvětlila Angie.

Ne všichni ovšem měli pro její úprk pochopení. Tomi s Datlem si např. myslí, že tahle akce byla zkrátka pro fanoušky a od ní nebylo fér, že se ně jednoduše vykašlala. „S těma dětma to nemělo nic společnýho. Přišlo mi od ní sobecký a hnusný, že se na to takhle vykašlala. Mohla se kousnout a pro ty děcka tam bejt a udělat jim radost,“ tvrdí Tomi. Souhlasíte s ním?

Nový díl reality show LIKE HOUSE sledujete od 16:15 na Primě. Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.