Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Djany a Angie se vyjádřily k brutální hádce v LIKE HOUSE! Za co se omluvily?

MilanR. Publikováno: 18.06.2021
Včerejší hádka mezi kamarádkami Djany a Angie v LIKE HOUSE šokovala všechny diváky. A influencerky se k ní nyní mohly vyjádřit.

reklama

Asi všichni diváci už vědí, že ve včerejším díle pořadu LIKE HOUSE bylo zase jednou pořádně veselo a došlo zde k jedné z největších hádek vůbec. Měly ji pak na svědomí dvě kamarádky, půvabná Angie a drzá Djany, které si vjely do vlasů kvůli nepořádku v koupelně. Jenže z hádky, která pro obě účastnice začala jako velká sranda, se změnila v hádku, v níž padaly opravdu drsné výrazy od obou aktérek. „Ty seš zasraná šikmooká rasistka. Já tady mám být uklízečka? Ty tady moralizuješ o pičovinách. Co si myslíš, že jsem? Nějakej zkurvenej otrok?“ řekla např. Angie své kamarádce, která kontrovala podobně peprnými výrazy.

Nyní se však obě aktérky k incidentu vyjádřily na instagramovém profilu Djany a diváků se za scénu omluvily. Obě potvrzují, že celý konflikt byl zčásti nahraný a mělo jít o srandu, v níž si obě dokonce dopředu řekly, jaké nadávky během hádky padnou. Jenže se jim celá věc vymkla z rukou. „Akorát v ten moment, jak jsme pily, tak už jsem nechápala, jestli je to ještě sranda, nebo už ne, protože Angie je dobrá herečka,“ přiznává Djany s tím, že se chce z celé situace poučit.

My jsme si prostě ze začátku dělaly srandu, to bylo i ze začátku vidět. Moje chyba byla v tom, že jsem to nepochopila,“ dodává. Obě se pak omlouvají také za svůj slovník a některé výrazy, u kterých uznávají, že si z nich nemají dělat srandu. Holky zkrátka vědí, že tady se svým původně vtipným nápadem malinko přestřelily. Pořád ale zůstávají kamarádkami.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den od 16:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!

LIKE HOUSE (44) - Drsná hádka Angie a Djany

VIDEO: Brutální hádka v LIKE HOUSE! Angie nazvala Djany rasistkou! Sama jí přitom řekla, že je…

Angie Mangombe v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Příchod africké krásky Angie do LIKE HOUSE! Sbalí ji Jenis, nebo Adam Kajumi?

reklama