Virály

17. června 2021 13:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Brutální hádka v LIKE HOUSE! Angie nazvala Djany rasistkou! Sama jí přitom řekla, že je…

LIKE HOUSE (44) - Drsná hádka Angie a Djany

Největší hádka za dobu natáčení oblíbené reality show se udála mezi influencerkami, od kterých byste to rozhodně nečekali.

V reality show LIKE HOUSE už jsme mohli vidět poměrně hodně vyhrocených hádek. Asi žádná z nich ovšem nebyla tak brutální a plná citlivých urážek jako ta z dnešního dílu. A ano, počítáme i všechny střety mezi Datlem a Adamem Kajumim. V dnešní díle se přitom pohádají holky, které se považují za velké kamarádky a nikdo by od nich nic takového nečekal. Řeč je o tiktokerce Djany a nové účastnici LIKE HOUSE, krásce Angie.

Jejich konflikt přitom začal naprosto nevinně a zpočátku si všichni mysleli, že si holky dělají jen legraci. Djany si totiž hodně potrpí na pořádek, dost jí proto naštve bordel, který po sobě nechala Angie a ostatní v koupelně. Asi ani nečekala jak brutální hádku svým stěžováním vyvolá. „Ty seš zasraná šikmooká rasistka. Já tady mám být uklízečka? Ty tady moralizuješ o pičovinách. Co si myslíš, že jsem? Nějakej zkurvenej otrok?“ pustila se alkoholem posilněná Angie do své údajné kamarádky.

A vyřkla tak hodně ostrá slova, která se hluboce dotkla nejen Djany, ale šokovala i ostatní ve vile. Djany si pak nenechala nic líbit a označila ji také nejedním sprostým výrazem. „Chováš se tady, jak největší kur*a. Po všech se tady plazíš. Jen se na sebe podívej, máš přítele a plazíš se tady po Jenisovi, Tomim, Adamovi,“ zaútočila naopak Djany. Jak drsná hádka nakonec dopadla. A dokážou se influencerky po tomhle vůbec udobřit a být opět kamarádkami?

Nezapomeňte se dívat na dnešní díl LIKE HOUSE v 16:15 na Primě. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.