Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Kluci z LIKE HOUSE šli na sraz s fanynkami. Podívejte se, jak Barča kvůli Datlovi žárlí!

MilanR. Publikováno: 01.07.2021
Zažijí Marek Valášek s Barčou Stříteskou kvůli fanynkám první trable v ráji?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Už zítra se definitivně dozvíte výherce reality show LIKE HOUSE, v dnešním i zítřejším díle vás ovšem před samotným vyhlášení čeká spousta pikantních situací. Kromě hysterické hádky Ladušky s Adamem pak způsobí menší dusno i žárlivá Barča.

Za kluky, tedy hlavně za Tomim, totiž dorazily k vile natěšené fanynky, které se chtěly s kluky samozřejmě vyfotit. A pánské osazenstvo vily logicky neváhalo ani vteřinu. Jenže zatímco většině holek to vůbec nevadilo, Barča z toho radost zrovna moc neměla a její partner Datel musel možná vůbec poprvé řešit mezi nimi dusnou atmosféru.

Barča byla naštvaná už od začátku, šla místo toho do vířivky a řekla ‚Se*u na to!‘ To bylo trochu divočejší,“ vysvětlil situaci Adam. „Barča říkala ‚To si Marek dělá srandu, ne?‘ Asi chtěla mít Marka u sebe,“ komentovala Maru. A co na to Barča? „S Ladu jsme šly do vířivky a tam jsme si tak klábosily jako ženský. Kluci šli za fanynkama a nechali nás tam,“ vysvětlovala Barča, které šlo prý jen o princip. Marek žádnou vinu necítí. „Barča byla trochu naštvaná, ale podle mě zbytečně. Myslím, že to bylo spíš ze srandy,“ myslí si Datel. Tak snad má youtuber pravdu.

Nový díl LIKE HOUSE sledujte dnes v 16:15 na Primě! Na minulé epizody se můžete podívat v našem ARCHIVU.

Co měla Laduška s Adamem?

VIDEO: Sexy Laduška z LIKE HOUSE konečně řekla pravdu o vztahu s Adamem Kajumim! Co spolu opravdu měli?

Bára Stříteská o LIKE HOUSE. 1

YouTube Talks: Zpověď vyřazené Báry z LIKE HOUSE! Proč chtěli z reality show odejít úplně všichni?

reklama