Youtubeři

1. července 2021 14:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kluci z LIKE HOUSE šli na sraz s fanynkami. Podívejte se, jak Barča kvůli Datlovi žárlí!

LIKE HOUSE (54) - Barča žárlí

Zažijí Marek Valášek s Barčou Stříteskou kvůli fanynkám první trable v ráji?

Už zítra se definitivně dozvíte výherce reality show LIKE HOUSE, v dnešním i zítřejším díle vás ovšem před samotným vyhlášení čeká spousta pikantních situací. Kromě hysterické hádky Ladušky s Adamem pak způsobí menší dusno i žárlivá Barča.

Za kluky, tedy hlavně za Tomim, totiž dorazily k vile natěšené fanynky, které se chtěly s kluky samozřejmě vyfotit. A pánské osazenstvo vily logicky neváhalo ani vteřinu. Jenže zatímco většině holek to vůbec nevadilo, Barča z toho radost zrovna moc neměla a její partner Datel musel možná vůbec poprvé řešit mezi nimi dusnou atmosféru.

Barča byla naštvaná už od začátku, šla místo toho do vířivky a řekla ‚Se*u na to!‘ To bylo trochu divočejší,“ vysvětlil situaci Adam. „Barča říkala ‚To si Marek dělá srandu, ne?‘ Asi chtěla mít Marka u sebe,“ komentovala Maru. A co na to Barča? „S Ladu jsme šly do vířivky a tam jsme si tak klábosily jako ženský. Kluci šli za fanynkama a nechali nás tam,“ vysvětlovala Barča, které šlo prý jen o princip. Marek žádnou vinu necítí. „Barča byla trochu naštvaná, ale podle mě zbytečně. Myslím, že to bylo spíš ze srandy,“ myslí si Datel. Tak snad má youtuber pravdu.

Nový díl LIKE HOUSE sledujte dnes v 16:15 na Primě! Na minulé epizody se můžete podívat v našem ARCHIVU.