Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE brutálně seřvala Kajumiho a začala mu vyhrožovat! Co jí udělal?

MilanR. Publikováno: 01.07.2021
Den před velkým finále LIKE HOUSE atmosféra ve vile zase pořádně houstne. Co se stalo mezi Adamem Kajumim a jeho kamarádkou Laduškou?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Už zítra se můžete těšit na dlouho očekávané finále reality show LIKE HOUSE, v němž se konečně dozvíme, který influencer vyhrál divácké hlasování a odnese si výhru půl milionu korun. Ještě před tím nás ovšem ve vile čekají velké věci. Jako by nestačilo, že včera přišli influenceři o většinu svých věcí, ale nyní se vyostřila situace i mezi Adamem a jeho kamarádkou Laduškou. Mezi zdánlivě neoddělitelnou kamarádskou dvojkou to v poslední době začíná pořádně skřípat a tiktokerka nemine prakticky žádný okamžik, kdy by mohla Adama seřvat. A dneska své hlasivky roztočí opravdu naplno.

Ladušce vadilo, že Kajumi použil do náhledového obrázku videa na svém YouTube kanále její fotku pozadí z lekce twerkování. „Nesouhlasím s tím, aby tahle fotka byla zveřejněná na tvým YouTube kanále. Máš se mě nejdřív zeptat, jestli to můžeš použít,“ začala Laduška, která se naštvala natolik, až začala Adamovi v podstatě vyhrožovat a vytahovat jeho minulost. „Co ti dává právo používat někde moje fotky? Smaž to! Dělej! Nebo zveřejním jakýkoli video, který tě může poškodit a věř, že jich mám dost. Myslím to upřímně a smrtelně vážně,“ křičela na Adama Láďa. „Ta fotka tam byla celej den a najednou sis vzpomněla teď, když jsou tady kamery. Děláš z komára velblouda,“ bránil se Adam.

Ostatní pak její hysterickou reakci moc nechápali. „Ladušky zadek je úplně všude, v televizi, na Instagramu. Nechápu, proč z toho dělá takový problém. Na jejím místě bych to tak nehrotila. Nikdy jsem ji neviděla tak řvát,“ komentovala vyhrocenou situaci Maru. Tomi všemu přihlížel a zaujal (jako vždy) neutrální pozici. I jeho však zarazil výhružný postoj Lady.

„Láďo, tohle je vyhrožování a to je trestnej čin. Na Instagramu máš fotku, kde ti jde vidět až do krku. Ale zase na druhou stranu, jestli ti to vadí, tak bys to měl, Adame, respektovat, i když to třeba nedává moc smysl,“ řekl Tomi. „Jsem už hrozněj alergickej na to, jak Láďa křičí na Adama. Křičí na něj úplně za všechno,“ dodal. Co si o této hysterické hádce myslíte?

Nový díl LIKE HOUSE sledujte dnes v 16:15 na Primě! Na minulé epizody se můžete podívat v našem ARCHIVU.

Co měla Laduška s Adamem?

VIDEO: Sexy Laduška z LIKE HOUSE konečně řekla pravdu o vztahu s Adamem Kajumim! Co spolu opravdu měli?

Lada vyhodila Adamovo oblečení z okna. 1

VIDEO: Adam Kajumi šel z LIKE HOUSE na rande. Laduška mu za trest vyhodila věci z okna!

reklama