Youtubeři

12. listopadu 2021 16:11

redakce Prima Lajk

Kráska Kristal Shine z LIKE HOUSE 2 promluvila o rozchodu. Proč je známá tiktokerka single?

Při příchodu do známé reality show byla ještě šťastně zadaná. Během svého pobytu ve vile však populární tiktokerka řeší smutné starosti.

Asi všichni diváci reality show LIKE HOUSE 2 si všimli, že sexy tiktokerka Kristal Shine není tento týden ve své kůži. Nejenže ji skolila viróza, ale navíc musí řešit nečekané osobní trápení. Kristal se totiž během působení ve vile rozešla se svým přítelem Danielem, s nímž chodila déle než rok. Na Instagramu i TikToku to pak mezi nimi ještě před pár týdny vypadalo na velkou lásku a pár si dělal rád srandu ze svého výškového rozdílu. Jenže nyní je bohužel všechno jinak.

Jejich velké lásky je konec a Kristal Shine prožívá své těžké chvilky právě v LIKE HOUSE v blízkosti kamer, což pro ni asi není dvakrát příjemné. A tento týden na ní byl pláč a smutek přece jen znát. Fanoušci jí pak samozřejmě ve velkém píší i na Instagramu, kde se k celé situaci nyní vyjádřila. Zvídavé otázky svých followerů ale nezodpověděla a důvod rozchodu si chce nechat pro sebe. „Co se stalo, zůstane jen mezi námi. Veřejně to já ani on rozebírat nebudeme, rozešli jsme se v dobrém a zůstáváme přáteli,“ řekla v InstaStories Kristal.

Zároveň poprosila fanynky, aby jejímu ex nepsaly ošklivé zprávy a jí samotné nemají posílat tematická rozchodová videa či slova lítosti. Podobné věci ji evidentně nepomáhají a tiktokerka se musí s bolestivým rozchodem poprat sama. Snad tedy rána brzy přebolí a do LIKE HOUSE 2 se naplno vrátí její typický úsměv.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE V 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také