Youtubeři

8. listopadu 2021 15:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Návrat Adama Kajumiho do LIKE HOUSE! Vrací se kontroverzní tiktoker naplno do vily?

LIKE HOUSE (11) - Adam Kajumi ve vile

Jeden z nejslavnějších českých tiktokerů a jedna z hlavních tváří první řady LIKE HOUSE Adam Kajumi se objevil mezi účastníky nové série. Stane se plnohodnotným soutěžícím?

Adam Kajumi patřil mezi nezaměnitelné tváře první řady populární reality show LIKE HOUSE, kde na sebe poutal pozornost nejen svými hroty s Datlem. Jeden z nejsledovanějších českých tiktokerů si tak přišel nejen na novou řádku fandů, ale také hejtrů. Pro diváky oblíbeného pořadu už pak asi zůstane navždy jednou z jejích hlavních hvězd. A nyní se vrátil! Tedy tak trochu.

Ve chvíli, kdy soutěžící tak nějak čekali na příchod nového účastníka, který nahradí Agátu Hanychovou, je totiž virtuální moderátorka Lucia naprosto šokovala. „Vítám vás zpátky! Kristal, minulý týden si zmiňovala, že se ti špatně usíná o samotě. Přemýšlela jsem, jak to vyřešit. Ano, tušíte správně. Přivítejte, prosím, nového účastníka LIKE HOUSE,“ řekla Lucia a v tu chvíli vešel do místnosti právě Adam Kajumi.

Soutěžící samozřejmě neskrývali svůj šok, zejména Tadeáš a Kristal Shine, která s ním měla spát v jednom pokoji. „Takovej šok! No, to ne! Myslel jsem si, že přijdou všichni a bude challange jednička vs dvojka. Byl jsem z toho nesvůj. Říkal jsem si, že si lupnu neurol, protože tohle by nebylo úplně příjemné,“ reagoval Tadeáš. Všechno bylo nakonec trochu jinak a jednalo se pouze o srandu. Kajumi totiž ve skutečnosti jen tento týden dělal řidiče Jakubovi alias Freescootovi.

Je to sranda, přišel jsem vás jen pozdravit, nebudu tady s vámi. Jsem dneska Freescootův řidič. Přijde někdo, kdo je krásnější a zajímavější,“ komentoval Adam příchod nové soutěžící Anastázie Chomičové, která se influencerům představila vzápětí. „Nejvíc mě rozsekal Tadeáš! Když jsem se na něj podíval, tak jeho výraz byl jakože, co je to za kre*éna,“ smál se Adam. Jak se ostatním představila nová opravdová soutěžící Anastázie Chromičová. To vám může malinko napovědět i následující video.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE V 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek