Showbyznys

3. listopadu 2021 13:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dojemný konec Agáty Hanychové v LIKE HOUSE 2! Kdo obrečel její odchod nejvíce?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (8) - Loučení s Agátou

Poslední den Agáty Hanychové v oblíbené reality show je tady! Jak se s jejím odchodem vyrovnají ostatní influenceři?

A je to tady. Už dnes se můžete v reality show LIKE HOUSE 2 těšit na smutný okamžik, o němž ve velkém píší česká média už celý týden. Ano, právě dnes z pořadu odejde populární modelka a moderátorka Agáta Hanychová, která chtěla ve vile poznat život mladší generace. Její odchod pak proběhl podle dřívějšího plánu a domluvy s tvůrci pořadu a ostatní influenceři o jejím konci neměli ani tušení. O to dojemnější a šokovanější byla jejich reakce.

Scény Agátina loučení si pak budete moci naplno užít v necenzurované LIKE HOUSE NIGHT SHOW. „Byla to fakt zajímavá zkušenost a netušila jsem, že mi to bude chybět,“ komentovala svůj odchod Agáta, která ostatním influencerům složila poklonu. „Je zajímavé vidět, jak vy mladí žijete a s čím vším se potýkáte. Třeba, jak Tadeáš zvládá hejty a jak s tím ve vašem věku bojujete. Já si neumím představit, jak bych to v osmnácti zvládala. Jste fakt silní,“ uzavřela modelka a se slzami v očích opustila vilu LIKE HOUSE. A došlo samozřejmě také na slzy, i kdy nejvíce právě v Agátině případě. Ani ostatní v čele s Freescootem ale netajili svůj smutek.

Nezapomeňte se dívat na nový díl LIKE HOUSE NIGHT SHOW už dnes ve 22:10 na Prima SHOW. Minulé epizody můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.