Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Dojemný konec Agáty Hanychové v LIKE HOUSE 2! Kdo obrečel její odchod nejvíce?

MilanR. Publikováno: 03.11.2021
Poslední den Agáty Hanychové v oblíbené reality show je tady! Jak se s jejím odchodem vyrovnají ostatní influenceři?

reklama

A je to tady. Už dnes se můžete v reality show LIKE HOUSE 2 těšit na smutný okamžik, o němž ve velkém píší česká média už celý týden. Ano, právě dnes z pořadu odejde populární modelka a moderátorka Agáta Hanychová, která chtěla ve vile poznat život mladší generace. Její odchod pak proběhl podle dřívějšího plánu  a domluvy s tvůrci pořadu a ostatní influenceři o jejím konci neměli ani tušení. O to dojemnější a šokovanější byla jejich reakce.

Scény Agátina loučení si pak budete moci naplno užít v necenzurované LIKE HOUSE NIGHT SHOW. „Byla to fakt zajímavá zkušenost a netušila jsem, že mi to bude chybět,“ komentovala svůj odchod Agáta, která ostatním influencerům složila poklonu. „Je zajímavé vidět, jak vy mladí žijete a s čím vším se potýkáte. Třeba, jak Tadeáš zvládá hejty a jak s tím ve vašem věku bojujete. Já si neumím představit, jak bych to v osmnácti zvládala. Jste fakt silní,“ uzavřela modelka a se slzami v očích opustila vilu LIKE HOUSE. A došlo samozřejmě také na slzy, i kdy nejvíce právě v Agátině případě. Ani ostatní v čele s Freescootem ale netajili svůj smutek.

Nezapomeňte se dívat na nový díl LIKE HOUSE NIGHT SHOW už dnes ve 22:10 na Prima SHOW. Minulé epizody můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.

Hádka mezi Agátou Hanychovou a Terkou. 1

VIDEO: Drsná hádka Agáty Hanychové s Terkou v LIKE HOUSE 2! Čím influencery brutálně naštvala?

Soutěžící LIKE HOUSE 2 Anastázie Chomičová.

GALERIE: Tohle je nová účastnice LIKE HOUSE 2! Kdo nahradí Agátu Hanychovou?

reklama