Youtubeři

26. října 2021 16:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Datel řekl pravdu o vztahu se sexy Barčou z LIKE HOUSE! Jsou ještě vážně spolu?

Datel z Like House: Prásknul, co kamery neviděly a vydržel mu vztah s Bárou?

Jak vzpomíná jedna z nejznámějších tváří první řady LIKE HOUSE na populární reality show? Jak je na tom s Barčou? A kamarádí se nakonec s Adamem Kajumim?

Druhá řada LIKE HOUSE je konečně tady a vy tak můžete na novém reality kanálu Prima SHOW každý všední den sledovat radosti a slasti osmičky influencerů zavřených ve vile, kteří chtějí vyhrát půl milionu korun. Kromě tradičního pořadu a necenzurovanému nášupu LIKE HOUSE NIGHT SHOW si můžete díky webu Prima Pauza vychutnat i řadu bonusových videí, na něž v televizi nenarazíte.

A můžete se v nich těšit také na ohlédnutí jednotlivých účastníků minulé série. Prvním z nich je Marek Valašek alias youtuber Datel, který patřil rozhodně k nejvýraznějším osobnostem pořadu a poutal na sebe i kvůli „hrotům“ s Adamem Kajumim hodně pozornosti. V pořadu 30+ otázek pak zodpověděl otázky nejen kolem LIKE HOUSE, ale také svého oblíbeného posilování.

Na přetřes pak samozřejmě přišel také jeho ostře sledovaný vztah s další účastníci LIKE HOUSE, Bárou Stříteskou. Tomuto páru předvídala řada hejtrů brzký konec a mysleli si, že jejich románek skončí hned po opuštění vily. To se však podle Datla nestalo. Pár je i po půl roce podle jeho slov maximálně šťastný a tráví spolu co nejvíce času. Tady už zřejmě kritikům sklaplo. Nezůstalo ale samozřejmě jen u Barči. Jak je na tom aktuálně s Adamem Kajumim? A co se do vysílání LIKE HOUSE nedostalo? To se dozvíte v pořadu 30+ otázek.

LIKE HOUSE 2 sledujte každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!