Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel řekl pravdu o vztahu se sexy Barčou z LIKE HOUSE! Jsou ještě vážně spolu?

MilanR. Publikováno: 26.10.2021
Jak vzpomíná jedna z nejznámějších tváří první řady LIKE HOUSE na populární reality show? Jak je na tom s Barčou? A kamarádí se nakonec s Adamem Kajumim?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Druhá řada LIKE HOUSE je konečně tady a vy tak můžete na novém reality kanálu Prima SHOW každý všední den sledovat radosti a slasti osmičky influencerů zavřených ve vile, kteří chtějí vyhrát půl milionu korun. Kromě tradičního pořadu a necenzurovanému nášupu LIKE HOUSE NIGHT SHOW si můžete díky webu Prima Pauza vychutnat i řadu bonusových videí, na něž v televizi nenarazíte.

A můžete se v nich těšit také na ohlédnutí jednotlivých účastníků minulé série. Prvním z nich je Marek Valašek alias youtuber Datel, který patřil rozhodně k nejvýraznějším osobnostem pořadu a poutal na sebe i kvůli „hrotům“ s Adamem Kajumim hodně pozornosti. V pořadu 30+ otázek pak zodpověděl otázky nejen kolem LIKE HOUSE, ale také svého oblíbeného posilování.

Na přetřes pak samozřejmě přišel také jeho ostře sledovaný vztah s další účastníci LIKE HOUSE, Bárou Stříteskou. Tomuto páru předvídala řada hejtrů brzký konec a mysleli si, že jejich románek skončí hned po opuštění vily. To se však podle Datla nestalo. Pár je i po půl roce podle jeho slov maximálně šťastný a tráví spolu co nejvíce času. Tady už zřejmě kritikům sklaplo. Nezůstalo ale samozřejmě jen u Barči. Jak je na tom aktuálně s Adamem Kajumim? A co se do vysílání LIKE HOUSE nedostalo? To se dozvíte v pořadu 30+ otázek.

LIKE HOUSE 2 sledujte každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!

Soutěžící pořadu LIKE HOUSE 2.

Takhle můžete hlasovat o vítězi LIKE HOUSE 2! Jak můžete podpořit svého favorita?

Freescoot vs. Tadeáš! 1

VIDEO: První hádka v LIKE HOUSE 2?! Freescoot se drsně naváží do Tadeáše. Co si o tom influencer myslí?

reklama