Virály

25. října 2021 12:15

redakce Prima Lajk

Takhle můžete hlasovat o vítězi LIKE HOUSE 2! Jak můžete podpořit svého favorita?

Druhá řada reality show LIKE HOUSE je tady a i letos můžete samozřejmě rozhodnout o jejím vítězi! Jak se však princip hlasování liší od minulé série?

Druhá řada reality show LIKE HOUSE je tady. Diváci mohou na novém reality kanálu Prima SHOW opět sledovat osmičku influencerů, kteří budou plnit ty nejšílenější challenge, prožívat nejrůznější radosti a dost možná i konflikty… a v neposlední řadě budou také bojovat o výhru v hodnotě půl milionu korun. A stejně jako v případě minulé série, i tentokrát budete mít na vítěze velký vliv i vy. Princip hlasování nové řady LIKE HOUSE ovšem prošel řadou změn.

Tou první výraznou je fakt, že diváci u obrazovek mají svým hlasováním 50% dopad na celkového vítěze. Zbylou polovinu bodů, kteří si soutěžící mezi sebou rozdělí, dostanou díky dění ve vile. Řadu bodů mohou získat zdoláním nejrůznějších výzev a zvítězením v nich. Další bodíky navíc pak obyvatelé vily dostanou z klasického hlasování influencerů na konci pořadu. I tentokrát budou jednotliví soutěžící říkat, kdo byl ten den podle nich nejlepší, či naopak nejhorší. Ten nejlepší si pak připočte 2 body navíc, onomu druhému se naopak jeden bod odečte.

Pro vás je však samozřejmě podstatnější samotné hlasování. To tentokrát neprobíhá přes mobilní aplikaci, ale na našich stránkách! Každý den můžete dát jeden like svému favoritovi a zároveň i dislike tomu nejméně oblíbenému. Výsledné bodování diváků se pak řeší poměrným rozdělením bodů ku získaným hlasům. Průběžné výsledky uvidíte vždy v pondělním díle pořadu LIKE HOUSE 2, v němž hlasování zhlédnou také soutěžící. Už víte, komu budete tentokrát přát výhru?

Nezapomeňte dát tedy hlas svému oblíbenci v našem HLASOVÁNÍ! LIKE HOUSE 2 můžete sledovat také v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také