GALERIE: Takhle vypadá nová vila druhé řady LIKE HOUSE! V čem budou žít influenceři v čele s Agátou Hanychovou?

MilanR. Publikováno: 19.10.2021
Natáčení reality show LIKE HOUSE 2 již začalo a přesunulo se do zcela nové vily. Bude si osmička českých influencerů dopřávat luxusu?

reklama

Ano, už se nám to pomalu blíží! Druhá série populární reality show LIKE HOUSE se na obrazovkách kanálu Prima SHOW poprvé objeví v pondělí 25. října a už včera se osmička influencerů v čele s Agátou Hanychovou či youtuberem Freescootem do vily nastěhovala. A my vám konečně můžeme jejich aktuální obydlí představit!

S novou řadou totiž přichází i zbrusu nová vila, v níž se ovšem soutěžící nudit rozhodně nebudou. Vila se nachází jen několik desítek kilometrů od Prahy. Komplex, který byl postaven jako rodinné centrum, má celkem 1 167 metrů čtverečních včetně velké zahrady. Uvnitř najdou influenceři čtyři pohodlné ložnice, kuchyni a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem LIKE HOUSE nad sedací soupravou. Zahrada nabídne venkovní sezení, vířivku i otužovací káď.

Součástí komplexu bude také známá zpovědnice, kam chodí soutěžící pravidelně vyjadřovat své myšlenky, názory a komentáře. Soutěžící navíc ve vile přivítá spousta balónků a nápis na svítící tabuli – LET THE SHOW BEGIN! A nutno říct, že partička složená z Agáty Hanychové, youtubera Jakuba Smreka alias Freescoota, Terezy Koubkové aka Holky z Letné, výrobce memů Sebastiana Šikla a tiktokerů Kristal Shine, Tadeáše Kuběnky, Samuela Samakeho a Ely Yababy se už v nových prostorách hezky zabydluje.

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Programové schéma kanálu Prima SHOW
Programové schéma kanálu Prima SHOW
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Influencer Tadeáš Kuběnka provokuje hejtry odvážnými fotkami. Proč se přihlásil do LIKE HOUSE 2?

Účastníci LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Do LIKE HOUSE 2 míří Agáta Hanychová! Kteří známí tiktokeři a youtubeři se vedle ní objeví?

reklama