GALERIE: Influencer Tadeáš Kuběnka provokuje hejtry odvážnými fotkami. Proč se přihlásil do LIKE HOUSE 2?

MilanR. Publikováno: 18.10.2021
Druhá řada reality show LIKE HOUSE je za rohem. A o tiktokerovi Tadeáši Kuběnkovi v ním bude nejspíš dost slyšet. Co o sobě prozradil?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE se pomalu ale jistě blíží. Ostatně již dnes se skupinka osmi influencerů nastěhovala do nové vily, v níž budou několik následujících týdnů bojovat o diváckou přízeň a výhru v hodnotě půl milionu korun. Jedním ze soutěžících je i influencer, tiktoker a vizážista Tadeáš Kuběnka. A už od doby ohlášení jeho účasti v reality show je jasné, že právě on bude poutat hodně divácké pozornosti.

Tadeáš totiž rád provokuje, umí udělat show a celkově mu není kontroverze či bizáry cizí. Už při ohlášení vstupu do vily si ostatně přišel nejen na nespočet nových fanoušků, ale také slušnou řádku hejtrů, kteří nemůžou přenést přes srdce, že se 18letý kluk, který se nijak netají svou homosexuální orientací, maluje a rád provokuje na sociálních sítích v dámských šatech či kalhotkách. On si však z jejich hejtů nic nedělá, naopak je svou typicky prořízlou pusou rád komentuje.

V našem instagramovém pořadu Prima TALK se pak rozpovídal o tom, proč se vůbec do LIKE HOUSE 2 přihlásil. „Jelikož jsem na LIKE HOUSE celou první sérii nadával, tak jsem si řekl, že pořad musím naopak zlepšit,“ přiznal Tadeáš. A nemalou motivací pro něj evidentně také bylo, že bude mít ve vile alkohol zdarma! Jo, s Tadeášem bude v pořadu nejspíš opravdu veselo a sám uznává, že ho díky jeho nespoutané povaze budeme asi více vídat v necenzurovaném večerním pořadu LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW. Na koho se ve vile nejvíce těší? Co si bude muset vyříkat s Freescootem? A co říkají na účast v pořadu jeho nejbližší? To se dozvíte v celém rozhovoru Prima TALK níže:

 

 

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Programové schéma kanálu Prima SHOW
Programové schéma kanálu Prima SHOW
Prima SHOW

Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Kristal Shine

GALERIE: Tahle kráska chce vyhrát LIKE HOUSE 2! Proč se do ní všichni zamilují?

Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.

VIDEO: Youtuber Freescoot o LIKE HOUSE 2! Na koho ze soutěžících se ve vile vůbec netěší?

reklama