Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: První hádka v LIKE HOUSE 2?! Freescoot se drsně naváží do Tadeáše. Co si o tom influencer myslí?

MilanR. Publikováno: 25.10.2021
Druhá řada LIKE HOUSE nám sotva začala a už tu máme zaděláno na první pořádný konflikt. Co si myslí soutěžící o Freescootovi?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Dnes konečně začíná napjatě očekáváná druhá série reality show LIKE HOUSE, již můžete sledovat na novém reality kanálu Prima SHOW. Kromě klasické verze běžící každý všední den od 18:10 se ovšem diváci budou moci tentokrát těšit i na necenzurovanou noční verzi! V LIKE HOUSE NIGHT SHOW budou patálie a osudy skupiny influencerů ještě o poznání peprnější a dojde zde i na situace, které by se do klasického dílu zřejmě nedostaly. A už první den bude ve vile pořádně dusno.

Většině soutěžících se totiž nelíbí, jak se známý youtuber Jakub Smrek alias Freescoot chová k Tadeášovi Kuběnkovi. Jako by Jakub nemohl překousnout, že se jeho nový spolubydlící obléká a chová jinak, než je zvyklý. Tadeáš, Sebastian, Terka a Ela dokonce jeho chování označili za mikroagresi!

Prima SHOW

Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Freescoot pořád naráží na to, jak Tadeáš vypadá a jak se projevuje. Využije fakt každou situaci, aby ho nějak nenápadně urazil. Je to hrozně zbytečný. Soudí ho za něco, za co nesoudí holky, jen protože jsou to holky. Jelikož je Tadeáš kluk, tak mu to vadí,“ vysvětlila Terka. „Drbali jsme Jakuba za jeho chování, který možná divákům může prolítnout pod radarem, že si toho nevšimnou, ale jsou to nějaký mikroagrese, který nás vytáčej,“ dodal Sebastian.

A nit suchou na Freescootovi nenechal samozřejmě ani Tadeáš, který si nenechá nic líbit. „Freescoot se chová jako totální ko*ot. Furt mele nějaký narážky. Nevím, jestli je to pro tyhle heterosexuální lidi vtipný, ale mně to vtipný nepřijde. Nedělám zbytečný zlo, když není zapotřebí. Celej den se snažím s ním navázat nějakej kontakt...,“ rozčílil se Tadeáš.

On furt mluví o tom, že si hraji na nějaké pózy a on si nehraje na pózy? Přijede v nějaký limuzíně, kterou by si v životě nekoupil, protože na ni nemá peníze. Hraje si tady na pana inženýra a byznysmena se základkou. Hraje si, jaký je miliardář,“ neudržel nervy Tadeáš. Už před startem reality show se dalo tušit, že si tahle dvojka nebude možná úplně rozumět. První vážný konflikt ale možná přijde ještě dříve, než jsme čekali!

LIKE HOUSE 2 startuje na novém kanále Prima SHOW už dnes v 18:10, LIKE HOUSE NIGHT SHOW ve 22.20.

Účastníci LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Do LIKE HOUSE 2 míří Agáta Hanychová! Kteří známí tiktokeři a youtubeři se vedle ní objeví?

Agáta Hanychová ve vile LIKE HOUSE.

GALERIE: Pláč Agáty Hanychové v LIKE HOUSE 2! Čím ji mladí influenceři šokovali?

reklama