VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně o LIKE HOUSE 3! Co si myslí o novém soutěžícím a Luktumově zadku?

Nekompromisní Sebastian Šikl: Zablokoval si Tadeáše! Koho si zablokoval Tadeáš?

Vítěz LIKE HOUSE 2 se opět rozpovídal o svých dojmech z probíhající řady. Na kom tentokrát nenechal nit suchou.

Reality show LIKE HOUSE 3 vám nepřináší spoustu zajímavého dění pouze v televizi, ale pomocí bonusových materiálů, které na obrazovkách neuvidíte, také na oficiálních stránkách. Patří mezi ně i speciální pořad, v němž oblíbený vítěz minulé řady Tadeáš Kuběnka reaguje na dění z uplynulého týdne. A nebojí se v něm účastníky nové série pořádně zkritizovat a říct vše naprosto bez obalu.

Výjimkou není ani nový díl, v němž reaguje na minulý, na události velmi bohatý týden. Dozvíte se tedy, proč je podle něj správné, že i za jeho přítomnosti byl z vily vyloučen soutěžící David Nguyen. I když jeho nástupce, influencer David Dvořák, mu svým příchodem do soutěže udělal dle všeho ještě menší radost, a jak můžete slyšet, nemyslí si o něm a jeho tvorbě vůbec nic hezkého.

Dvořák není ostatně jediný, koho Kuběnka v LIKE HOUSE 3 dvakrát nemusí. Jak je opět vidět, k srdci mu moc nepřirostl ani tiktoker Luktuma, kterého dokonce přirovná k opici, jeho smysl pro humor moc nevydýchává a označuje ho za trapný. Nepobíral pak ani moc moment, kdy Luktuma ukázal na kameru svůj nahý zadek a všichni se mohli potrhat smíchy.

Tadeášovi totiž vadí údajný dvojí metr, kdy jemu samotnému za fotky s jeho (dle jeho slov) fakt sexy zadkem lidé nadávají, ale u Luktumy je něco takové dle všeho v pohodě. Koho si ale naopak Tadeáš ve třetí řadě oblíbil? A co myslí o své kamarádce Simoně a jejím vztahu s otcem?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.