Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně o LIKE HOUSE 3! Co si myslí o novém soutěžícím a Luktumově zadku?

MilanR. Publikováno: 03.05.2022
Vítěz LIKE HOUSE 2 se opět rozpovídal o svých dojmech z probíhající řady. Na kom tentokrát nenechal nit suchou.
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE 3 vám nepřináší spoustu zajímavého dění pouze v televizi, ale pomocí bonusových materiálů, které na obrazovkách neuvidíte, také na oficiálních stránkách. Patří mezi ně i speciální pořad, v němž oblíbený vítěz minulé řady Tadeáš Kuběnka reaguje na dění z uplynulého týdne. A nebojí se v něm účastníky nové série pořádně zkritizovat a říct vše naprosto bez obalu.

Výjimkou není ani nový díl, v němž reaguje na minulý, na události velmi bohatý týden. Dozvíte se tedy, proč je podle něj správné, že i za jeho přítomnosti byl z vily vyloučen soutěžící David Nguyen. I když jeho nástupce, influencer David Dvořák, mu svým příchodem do soutěže udělal dle všeho ještě menší radost, a jak můžete slyšet, nemyslí si o něm a jeho tvorbě vůbec nic hezkého.

Dvořák není ostatně jediný, koho Kuběnka v LIKE HOUSE 3 dvakrát nemusí. Jak je opět vidět, k srdci mu moc nepřirostl ani tiktoker Luktuma, kterého dokonce přirovná k opici, jeho smysl pro humor moc nevydýchává a označuje ho za trapný. Nepobíral pak ani moc moment, kdy Luktuma ukázal na kameru svůj nahý zadek a všichni se mohli potrhat smíchy.

Tadeášovi totiž vadí údajný dvojí metr, kdy jemu samotnému za fotky s jeho (dle jeho slov) fakt sexy zadkem lidé nadávají, ale u Luktumy je něco takové dle všeho v pohodě. Koho si ale naopak Tadeáš ve třetí řadě oblíbil? A co myslí o své kamarádce Simoně a jejím vztahu s otcem?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer  na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Simona odhalila v LIKE HOUSE 3 děsivé tajemství. 1

VIDEO: Smutné odhalení v LIKE HOUSE 3! Co prozradil věštec o otci drsňačky Simony?

Tadeáš Kuběnka o LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Tadeáš Kuběnka nekompromisně o LIKE HOUSE 3! Kdo podle něj nemá ve vile co dělat?

reklama