Youtubeři

17. března 2022 14:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tadeáš Kuběnka nekompromisně o LIKE HOUSE 3! Kdo podle něj nemá ve vile co dělat?

Tadeáš Kuběnka ostře o hádce Vojty a Simony! Kdo podle něj nemá ve vile co dělat?!

Vítěz druhé řady LIKE HOUSE se podíval na první týden nové řady. Co říká na nové účastníky a koho by z vily ihned vykopnul?

Třetí řada oblíbené reality show LIKE HOUSE 3 už jede na plný plyn a diváci už si stačili vybrat své oblíbené i neoblíbené influencery. Víte ovšem, co si o aktuální sérii myslí vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka? Tak přesně to vám prozradí náš nový on-line pořad, v němž bude hlavní diva této reality show reagovat na epizody z předešlého týdne. A jak už to u Tadeáše bývá zvykem, ani tentokrát nepůjde pro sprosté slovo a ostrý názor daleko a na influencerech nenechá nit suchou.

Hned při komentování prvního týdne se totiž rozjede naplno a řekne, v čem se mu nová série líbí a v čem naopak pokulhává. Své námitky třeba vyjádřil k večerním aktivitám nových účastníků. Zatímco v LIKE HOUSE 2 se už dle jeho slov první noc divoce kalilo, zde se influenceři moc nepředvedli a večerní párty jsou podle něj hodně slabým čajíčkem.

Nejvíce ho pak vytočilo chování tiktokerů Sebastiana Lyanga a Davida Nguyena, kteří se místo párty v 10 hodin večer sebrali a šli spát. Takoví lidé podle Tadeáše nemají v LIKE HOUSE co dělat, a kdyby byl na místě produkce, hned by je z pořadu vykopnul. „40 procent pořadu LIKE HOUSE je NIGHT SHOW a jestli chcete každý den reálně chodit spát v 10 večer, tak tam za mě nemáte co dělat,“ vzkázal Tadeáš nekompromisně influencerům.

Tadeáš Kuběnka se pak samozřejmě vyjádřil i k hádce jeho kamarádky Simony s Vojtou Medlenem. V té mladý tiktoker Simoně vyčítal, že je arogantní a chová se právě jako Tadeáš. A to samozřejmě nemohl nechat Kuběnka jen tak a ani na Vojtovi nenechal nit suchou. Co dalšího ho první týden naštvalo, či naopak překvapilo? To uvidíte v našem bonusovém videu.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.