Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Simona a Vojta otevřeně o drsné hádce v LIKE HOUSE 3! Také si ostatní myslí, že je influencerka arogantní?

MilanR. Publikováno: 10.03.2022
Co si ostatní influenceři myslí o sporu mezi Simonou Tvardek a Vojtou Medlenem. Na jakou stranu se přiklánějí?
Vojta Medlen
Vojta Medlen
Populární tiktoker Vojtěch Medlen pochází z Prahy a je narozený ve znamení Raka. Na svém profilu má... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE 3 běží teprve první týden, hned ze začátku ovšem došlo k celkem vyostřené hádce mezi Simonou Tvardek a Vojtou Medlenem, kteří si vůbec nesedli. „My dva máme mezi sebou extrémní rozdíl. Tam je humorový rozdíl, věkový rozdíl. Tam je rozdíl ve všem,“ tvrdila Simona Vojtovi. On jí pak na druhou stranu vyčetl, že se chová arogantně a pořád mluví o svém nejlepším kamarádovi a vítězi LIKE HOUSE 2, Tadeáši Kuběnkovi. To ovšem Simona nevydýchala a nazvala Vojtu idiotem a žebrákem.

Jak na celou situaci reagovali influenceři dál, a co na to říkali ostatní účastníci vily? To jsme se snažili zjistit v exkluzivní reportáži, kde oba vysvětlují svůj úhel pohledu. Vojtu podle jeho slov zamrzelo, jak se Simona chovala k produkci a zároveň si myslí, že si na Tadeáše hraje až příliš. „Je to reality show a máme být sami sebou. Akorát mi přijde, že to je strašná póza,“ řekl v reportáži Vojta Medlen. Simonu pak naopak celá situace velmi mrzela a přiznala, že z ní měla malinko na krajíčku.

A co si o hádce mysleli ostatní influenceři? Liubov Tupiková se staví spíše na stranu Simony, Hanka Gelnarová si ale taky myslí, že tiktokerka mluví o Tadeášovi docela dost. Na jakou stranu se staví Dominika Myslivcová? A myslí si Simona, že se její vztah s Vojtou ještě může zlepšit? To se dozvíte v naší bonusové reportáži.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Hádka mezi Simonou a Vojtou v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE 3! Simona nazvala tiktokera Vojtu idiotem a žebrákem. Čím ji naštval?

Hádka o burger v LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Lži a hádky v LIKE HOUSE 3! Čím naštvala Dominika Myslivcová tiktokera Luktumu?

reklama