VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE 3! Simona nazvala tiktokera Vojtu idiotem a žebrákem. Čím ji naštval?

LIKE HOUSE 3 (1) - Hádka mezi Simonou a Vojtou

Už během první noci ve vile dojde mezi dvěma účastníky k ostré výměně názorů. Proč si Simona Tvardek a Vojta Medlen vůbec nesednou?

Už je to konečně tady! Již dnes v 18:30 vás na kanále Prima SHOW čeká premiéra reality show LIKE HOUSE 3, v níž bude osmička influencerů po dobu tří měsíců zavřena ve vile, kde vylezou ze své komfortní zóny a budou plnit nejrůznější výzvy. A ten nejoblíbenější z nich si po třech měsících odnese výhru půl milionu korun.

První díl se pak ponese zejména v duchu postupného seznamování. Jenže zatímco mnozí influenceři k sobě budou mít evidentně hodně blízko, hned na začátku tu máme dvojici, která si moc nesedne. Populární tiktoker Vojta Medlen se totiž snaží přijít na to, proč ho nová spolubydlící Simona Tvardek nemá moc v lásce. A jelikož jsou oba posilněni alkoholem, nedopadne jejich debata dvakrát dobře.

Simona pak měla o rozdílech mezi nimi jasno. „My dva máme mezi sebou extrémní rozdíl. Tam je humorový rozdíl, věkový rozdíl. Tam je rozdíl ve všem,“ řekla influencerka Vojtovi. Tiktokerovi ovšem tato odpověď nestačila a snažil se problému přijít na kloub. A co hůř, začal Simoně promlouvat do duše o jejím chování a o tom, že pořád mluví o svém nejlepším kamarádovi a vítězi LIKE HOUSE 2 Tadeáši Kuběnkovi.

„Je velký rozdíl mezi tím, co natáčím a to, jaký jsem člověk. Nemám rád arogantní, zlý a vulgární lidi. Tadeáš a ty, to je to samé. Mám rád váš humor, ale ty stále zmiňuješ jen jeho a že je tvůj nejlepší kamarád. Celou dobu, každou větu, každé slovo. Jseš tady ale sama za sebe. Jseš tady ty, Simona,“ řekl jí Vojta. To ovšem už Simona nevydýchala, nazvala Vojtu idiotem a žebrákem a raději odešla z místnosti. Zdá se, že mezi touto dvojicí bude ve vile ještě pořádně veselo!

Třetí řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 7. března každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40.