GALERIE: LIKE HOUSE 3 je tady! Podívejte se na první fotky z vily

MilanR. Publikováno: 07.03.2022
Oblíbená reality show je konečně zpátky se třetí řadou! Jak se ve vile zabydlela Dominika Myslivcová a ostatní influenceři?
Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Známá a kontroverzní hvězda českých sociálních sítí Dominika Myslivcová se narodila 6. září... Přečíst celé

reklama

Už je to konečně tady! Již dnes v 18:30 vás na kanále Prima SHOW čeká premiéra reality show LIKE HOUSE 3, v níž bude osmička influencerů po dobu tří měsíců zavřena ve vile a bude  plnit ty nejšílenějších challenge, zažívat společné radosti, strasti či konflikty a zejména bojovat o přízeň diváků. Ten nejoblíbenější z influencerů totiž vyhraje na konci pořadu půl milionu korun.

Těšit se pak tentokrát můžete na kontroverzní influencerku a českou Barbie Dominiku Myslivcovou, kterou doplní další hvězdičky sociálních sítí –  Hanka Gelnarová, Sebastian Lyang, Vojta Medlen, David Nguyen, Liubov Tupiková, Lukáš Tůma aka Luktuma a Simona Tvardek. V prvním díle pak dojde samozřejmě k zabydlení ve vile a bližšímu poznání jednotlivých účastníků. A jak je z prvních fotek vidět, neobejde se to samozřejmě ani bez alkoholu!

Třetí řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 7. března každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40.

Účastníci LIKE HOUSE 3!

LIKE HOUSE 3 podle horoskopu! Kteří influenceři se pohádají a kdo spolu skončí v posteli?

Liubov Tupiková v LIKE HOUSE 3.

GALERIE: Slavná tiktokerka Liubov Tupiková míří do LIKE HOUSE 3. Co všechno zde sexy influencerka ukáže?

reklama