LIKE HOUSE 3 podle horoskopu! Kteří influenceři se pohádají a kdo spolu skončí v posteli?

LIKE HOUSE 3 (1) - upoutávka

Mezi kým můžeme čekat v třetí řadě populární reality show největší spory a mezi kým by to mohlo naopak jiskřit? To nám mohou napovědět znamení horoskopu!

Třetí řada populární reality show LIKE HOUSE už je za rohem, ostatně první týden s novými obyvateli vily začíná už 7. března. Osmička influencerů ve složení Dominika Myslivcová, Hanka Gelnarová, Sebastian Lyang, Vojta Medlen, David Nguyen, Liubov Tupiková, Lukáš Tůma aka Luktuma a Simona Tvardek bude plnit nejrůznější challenge, trávit spolu v pořadu hroty i divoké večírky a v neposlední řadě také bojovat o výhru půl milionu korun.

Fanoušky pořadu ale nyní před premiérou samozřejmě nejvíce zajímá, kteří influenceři k sobě budou mít blízko, mezi jakými mohou naopak vzniknout největší hádky a kdo může zažít největší romantické jiskření. Mnohé nám přitom může napovědět starý dobrý horoskop. Z charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu se dá totiž poměrně snadno vyčíst, jaké mezi sebou budou mít jednotliví účastníci vztahy. Pojďme si tedy projet ty nejjasnější predikce, které nám horoskop přináší.

Hádky

Mezi kým tedy hrozí největší hádky? Z astrologie víme, že většinou nastávají velké konflikty mezi Berany a Raky. Za této konstelace bychom se tak mohli dočkat hádek mezi dvěma zdánlivými pohodáři a vtipálky – Davidem Nguyenem a Vojtou Medlenem. Prvně jmenovaný se pak může chytnout také s Hankou Gelnerovou, která o sobě sama tvrdí, že dokáže být pořádnou holkou od rány.

V LIKE HOUSE 3 pak budeme mít hned dva Vodnáře – Simonu Tvardek a Sebastiana Lyanga. Mezi nimi by mohlo vzniknout velké přátelství, zároveň by se ovšem oba mohli pořádně chytnout s Býkem a Štírem ve vile, tedy s tiktokerem Lukášem Tůmou a sexy Liubov Tupikovou. Zejména mezi Simonou a Lukášem by pak mohlo dojít k ostrým střetům.

Romantika

Mezi kým by to naopak mohlo pořádně jiskřit? I zde by se mohl stát středobodem Býk Lukáš Tůma. Ten by mohl mít nečekaně blízko k Dominice Myslivcové, jelikož Býci a Panny se zkrátka přitahují. Zda se bude jednat o silné přátelské, či dokonce romantické pouto, ukážou následující týdny. Blízko by ovšem mohl mít Luktuma také ke Štířovi, tiktokerce Liubov Tupikové, i když mezi nimi to bude nejspíše trochu komplikovanější. Bude mezi nimi vládnout totiž silné napětí a nejspíš dojde i k nějaké té hádce. Jenže právě u této dvojice by mohla platit otřepaná fráze „co se škádlívá, to se rádo mívá“.

Tak uvidíme, jak se bude na reality show ráda koukat youtuberka Anna Šulc, která má k Luktumovi… ehm, velmi blízko. Romantické pouto by pak mohlo vzniknout také mezi oběma Raky, tedy Vojtou Medlenem a Hankou Gelnerovou. Tak uvidíme, jak tyto odhady podle astrologie dopadnou. Ale nezapomeňte, že horoskop se nevyplatí podceňovat!

Třetí řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 7. března každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW!


Přečtěte si také