GALERIE: TikToker Luktuma se chystá dobýt LIKE HOUSE 3! Opravdu chodí s youtuberkou Annou Šulc?

Kolik si oblíbený tiktoker získá v LIKE HOUSE 3 fanynek? A co má ve skutečnosti s jednou z nejslavnějších českých youtuberek?

Premiéra třetí série reality show LIKE HOUSE 3 je prakticky za dveřmi, nová várka influencerů je již nastěhovaná ve vile a premiéry se dočkáme už v pondělí 7. března. A zatímco pánské publikum si mezi soutěžícími přijde na své např. v podobě kontroverzní Dominiky Myslivcové či sympatické Hanky Gelnarové, i holky budou mít na co koukat. Jejich očím pak jistě neuteče pohledný tiktoker a rostoucí hvězda sociálních sítí Lukáš Tůma, jenž je mnohem známější pod přezdívkou Luktuma.

Populární tiktoker má na svém profilu už přes 300 tisíc sledujících, točí zejména taneční a zábavná videa či příspěvky ze svého soukromí a na počátku roku na sebe upozornil svým prvním MMA zápasem během akce Clash of the Stars. A po jeho totální dominancí nad Tadeášem Veselým z TVTwixx se zdá, že bychom ho v kleci mohli vidět i v budoucnu. Fanoušci, tedy spíš fanynky sociálních sítí ho však znají i kvůli jeho soukromí.

V posledních měsících totiž tvoří nerozlučnou dvojku s populární českou youtuberkou Annou Šulc. Dvojice má spolu na Instagramu i TikToku řadu žhavých příspěvků a je jasné, že to mezi opravdu hodně jiskří. A když pár svůj vztah ještě oficiálně neoznámil, mnoho jejich fandů už ho bere v podstatě za hotovou věc a čekají jen, až se Luktuma s Aničkou pochlubí na netu zamilovaných polibkem.

@annasulc

your favourite couple 💕@luktuma

♬ original sound - paige lorenze

O tom, že však mezi nimi něco probíhá již teď, už ale prakticky není pochyb. I když mnoho hejtrů pravost jejich románku zpochybňuje a považují ho pouze za fake a divadélko, jimž si oba chtějí nahnat na internetu ještě více sledujících. Tak třeba nám Luktuma jejich vztah v LIKE HOUSE 3 daleko více ujasní.

Sledujte LIKE HOUSE 3 od 7. března každý všední den od 18:30 na Prima SHOW. Necenzurovaná LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW vás pak čeká vždy ve 22:00.


Přečtěte si také