GALERIE: Sexy influencerka Hanka Gelnarová míří do LIKE HOUSE 3! Podívejte se na její nejžhavější fotky

MilanR. Publikováno: 01.03.2022
Dominika Myslivcová nebude jedinou sexy influencerkou v třetí řadě LIKE HOUSE! Co můžeme čekat od titkokerky Hanky Gelnarové?
Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3.
Hanka Gelnarová
Hanka Gelnarová je oblíbenou influencerkou, která ze známá především z TikToku a Instagramu.... Přečíst celé

reklama

Už příští pondělí 7. března startuje očekáváná třetí řada oblíbené reality show LIKE HOUSE. V ní bude opět osmička influencerů žít tři měsíce v jedné vile a zažívat spoustu divokých a peprných situací. A jeden z nich si na konci odnese výhru v hodnotě půl milionu korun. I když hlavní hvězdou LIKE HOUSE 3 je bez debat kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová, ve vile se objeví i jiné pohledné dámy, které budou české Barbie v lecčems konkurovat.

Řeč je v tomto případě zejména o Hance Gelnarové, oblíbené tiktokerce z Ostravy, která má na svém profilu přes 300 tisíc sledujících. Není ovšem pouze influencerkou, ale také barmankou. Ostatně právě zábavná videa z práce za barem dává často i na svůj TikTok. Hanka je pak podle jejích slov pořádnou ranařkou, která rozhodně nezkazí žádnou pořádnou párty. Právě na večery plné alkoholu se v reality show zatraceně těší. Jedná se pak o holku, jež se nebojí ničeho a s nikým se moc nepáře.

 

Pánové pak budou mít v jejím případě jistě na co koukat. I 20letá Hanka je totiž zatraceně sexy kráskou, která může s Dominikou Myslivcovou soutěžit minimálně ve velikosti poprsí. A umí své přednosti samozřejmě prodat. Podívejte se tedy na její nejracovnější fotky z Instagramu. Líbí se vám víc než Dominika Myslivcová?

Sledujte LIKE HOUSE 3 od 7. března každý všední den od 18:30 na Prima SHOW. Necenzurovaná LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW vás pak čeká vždy ve 22:00.

Sexy influencerka Dominika Myslivcová míří do LIKE HOUSE 3.

GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky sexy Dominiky Myslivcové! Co všechno Barbie z LIKE HOUSE 3 už ukázala?

Účastníci LIKE HOUSE 3!

GALERIE: Do LIKE HOUSE 3 míří sexy Barbie Dominika Myslivcová! Kteří známí tiktokeři se v reality show objeví?

reklama