GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky sexy Dominiky Myslivcové! Co všechno Barbie z LIKE HOUSE 3 už ukázala?

Kontroverzní influencerka a česká barbína míří do populární reality show. Co všechno od ní můžeme čekat?

Už jste o tom asi slyšeli, ale pro jistotu vám to ještě zopakujeme. Už od 7. března si totiž budete moci na kanále Prima SHOW užívat třetí řadu populární reality show LIKE HOUSE, v níž bude partička influencerů na tři měsíce zavřena ve vile, kde bude pod neustálým dohledem kamer plnit šílené challenge, zažívat společné radosti i strasti a v neposlední řadě také bojovat o výhru půl milionu korun. I tentokrát je osazenstvo složené z influencerů či tiktokerů pořádně nabité. Největší hvězdou LIKE HOUSE 3 se ovšem při oznámení stala populární a zároveň kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová.

27letá modelka a blogerka je známá svou láskou k růžové barvě a stylizací do sexy Barbie, která si ráda užívá luxusu. A kvůli tomu má také velkou řádkou hejtrů, kteří jí za její vystupování nadávají a nemůžou jí přijít na jméno. Ona si ovšem z jejich útoků nic nedělá a žije si život podle svých pravidel. Jak totiž sama o sobě říká, je ctižádostivá, ambiciózní a také obětavá a co chce, to prostě dostane. A v životě se jí tento přístup evidentně vyplácí.

A co si od účasti v show Dominika slibuje? „TikTok pro mě není vyloženě španělská vesnice, ale zase v něm nejsem tak zběhlá, takže to beru i tak, že se něco naučím a vylepším svůj obsah,“ tvrdí Myslivcová, která chce ovšem i zde ukázat svou soutěživou stránku. „Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka,“ dodává. „Dominika Myslivcová je v českém prostředí vnímána tak trochu kontroverzně, a přiznávám, že je to pro show přínos. Myslím, že diváky zajímá, jak se osobnosti známé ze sociálních sítí nebo i tradičních médií budou chovat v jedné vile pod dozorem kamer. A ten, kdo říká, že ho to nebaví, tak právě toho to baví ještě víc než ostatní,“ říká kreativní producent pořadu Pavel Nosek.

Dominika Myslivcová je pak samozřejmě známá také tím, že je zatraceně sexy. A hodně ráda to dává najevo. Fotky v plavkách či ve spodním prádle jsou tak na jejím instagramovém profilu celkem běžnou záležitostí a influencerka se zde ráda chlubí svými přednostmi i dokonalým zadečkem. A má se opravdu čím chlubit. Vybrali jsme proto pro vás její nejvíc sexy fotky, u nichž si muži přijdou na své.

Sledujte LIKE HOUSE 3 od 7. března každý všední den od 18:30 na Prima SHOW. Necenzurovaná LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW vás pak čeká vždy ve 22:00.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima prsa luxus sexy fotky LIKE HOUSE 3 Dominika Myslivcová

Přečtěte si také