GALERIE: Do LIKE HOUSE 3 míří sexy Barbie Dominika Myslivcová! Kteří známí tiktokeři se v reality show objeví?

Populární reality show LIKE HOUSE se od 7. března vrací na obrazovky kanálu Prima SHOW! Na jaké hvězdy sociálních sítí se můžete tentokrát těšit?

Reality show LIKE HOUSE si získala ve svých prvních dvou řadách obrovskou popularitu a zejména mezi mladými diváky se těšila jak bouřlivým diskuzím, tak hlavně velké oblibě. Není proto divu, že už brzy se dočkáme napjatě očekávané třetí série! Osmička populárních influencerů se tak na tři měsíce opět nastěhuje do vily, kde bude trávit společný čas za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost podívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které na sociálních sítích sledují stovky tisíc lidí. A vznikne tak opět show, která nemá na českých obrazovkách obdoby!

Do třetí řady se pak opět podařilo vybrat směs zajímavých osobností v čele s modelkou, blogerkou a českou Barbie Dominikou Myslivcovou! „Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka,“ směje se Dominika Myslivcová, která už měla možnost se s ostatními influencery potkat na focení promo fotografií. „Popravdě jsem všechny neznala, některé jsem viděla na TikToku, a jsou moc šikovní," dodala.

„Teď když se vidíme naživo, tak působí všichni sympaticky. A jsou o dost mladší. Jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. Cítím, že budu taková jejich starší sestra… Ale myslím, že si navzájem sedneme a užijeme si to,“ prozradila před startem natáčení modelka. A co si od účasti v show slibuje? „TikTok pro mě není vyloženě španělská vesnice, ale zase v něm nejsem tak zběhlá, takže to beru i tak, že se něco naučím a vylepším svůj obsah,“ odpověděla Myslivcová.

Společně s Dominikou do vily nastoupí influenceři Hanka Gelnarová, Sebastian Lyang, Vojta Medlen, David Nguyen, Liubov Tupiková, Lukáš Tůma aka Luktuma a Simona Tvardek. Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun. A jelikož se vila z minulé řady osvědčila, nastěhuje se do ní i nová partička soutěžících.

Třetí řada LIKE HOUSE odstartuje na kanálu Prima SHOW v pondělí 7. března v 18:30 a následně ji diváci uvidí každý všední den. Vysílání doplní noční pořad, který se poprvé představil s druhou řadou show a zaznamenal velký divácký ohlas. LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW zařadí Prima SHOW každý všední večer ve 22:00, reprízu LIKE HOUSE 3 nasadí do dopoledního vysílání Prima COOL a nočního vysílání hlavní stanice Prima.

Minulé řady si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také