Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Divoká párty v LIKE HOUSE 2! Kdo se při kalbě v limuzíně zranil?

MilanR. Publikováno: 15.12.2021
Influenceři z LIKE HOUSE 2 si ještě před koncem reality show pořádně zakalili. Koho to ovšem zabolelo?
Sebastian Šikl.
Sebastian Šikl
Sebastian Šikl je nejen jednou z tváří reality show LIKE HOUSE 2, ale také úspěšný výrobce memů,... Přečíst celé

reklama

Už za dva dny se dozvíte vítěze druhé řady reality show LIKE HOUSE. Ještě před tím, než oblíbený pořad skončí a influenceři nadobro opustí vilu, ale ve vile samozřejmě padne nejedna láhev alkoholu. A tentokrát nejenom ve vile. V dnešní epizodě LIKE HOUSE NIGHT SHOW totiž vyrazí všichni influenceři na jízdu limuzínou do centra Prahy.

Výlet se okamžitě zvrhne v divokou párty, během které teče alkohol proudem a rozjedou se samozřejmě úplně všichni v čele s Tadeášem Kuběnkou či Samuelem Samakem. Osazenstvo se pak utrhne ze řetězu natolik, že v limuzíně rozbije několik skleniček, a dokonce dojde na drobné zranění.

„V limuzíně jsem jela poprvý a byl to skvělej zážitek! Byl jsem překvapená, že se tam reálně může sedět. Sice se Freescoot párkrát jebnul do hlavy, ale bylo to pohodlný,“ zhodnotila jízdu Anastázie. Freescootovi k dokonalosti chyběla dámská společnost. „Teď by to chtělo ty ku*vy tady takhle,“ poznamenal se smíchem ve víru alkoholu a hudby.

„Bohužel jsme během jízdy rozbili asi tři skleničky, z toho jednu já telefonem,“ popsal párty druhý den Freescoot. Rozbité skleničky si vyžádaly i malé zranění. „Já jsem žádnou nerozbil, ale napíchl jsem si o jednu rozbitou prst, takže mám teď na prostředníčku jizvičku,“ řekl ve zpovědnici zraněný Sebastian. A kam je luxusní limuzína vůbec dovezla? To se dozvíte už dnes večer!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Lesbické hrátky Anastázie v LIKE HOUSE 2! 1

VIDEO: Sexy lesbické hrátky v LIKE HOUSE 2! S kým se Anastázie vášnivě líbala?

Maruška z Vyvolených o LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Maruška z Vyvolených se pustila do influencerů z LIKE HOUSE 2! Proč jsou podle ní nudní?

reklama