Youtubeři

15. prosince 2021 17:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Divoká párty v LIKE HOUSE 2! Kdo se při kalbě v limuzíně zranil?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (38) - Párty v limuzíně

Influenceři z LIKE HOUSE 2 si ještě před koncem reality show pořádně zakalili. Koho to ovšem zabolelo?

Už za dva dny se dozvíte vítěze druhé řady reality show LIKE HOUSE. Ještě před tím, než oblíbený pořad skončí a influenceři nadobro opustí vilu, ale ve vile samozřejmě padne nejedna láhev alkoholu. A tentokrát nejenom ve vile. V dnešní epizodě LIKE HOUSE NIGHT SHOW totiž vyrazí všichni influenceři na jízdu limuzínou do centra Prahy.

Výlet se okamžitě zvrhne v divokou párty, během které teče alkohol proudem a rozjedou se samozřejmě úplně všichni v čele s Tadeášem Kuběnkou či Samuelem Samakem. Osazenstvo se pak utrhne ze řetězu natolik, že v limuzíně rozbije několik skleniček, a dokonce dojde na drobné zranění.

„V limuzíně jsem jela poprvý a byl to skvělej zážitek! Byl jsem překvapená, že se tam reálně může sedět. Sice se Freescoot párkrát jebnul do hlavy, ale bylo to pohodlný,“ zhodnotila jízdu Anastázie. Freescootovi k dokonalosti chyběla dámská společnost. „Teď by to chtělo ty ku*vy tady takhle,“ poznamenal se smíchem ve víru alkoholu a hudby.

„Bohužel jsme během jízdy rozbili asi tři skleničky, z toho jednu já telefonem,“ popsal párty druhý den Freescoot. Rozbité skleničky si vyžádaly i malé zranění. „Já jsem žádnou nerozbil, ale napíchl jsem si o jednu rozbitou prst, takže mám teď na prostředníčku jizvičku,“ řekl ve zpovědnici zraněný Sebastian. A kam je luxusní limuzína vůbec dovezla? To se dozvíte už dnes večer!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.