Satnady

7. prosince 2021 16:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy lesbické hrátky v LIKE HOUSE 2! S kým se Anastázie vášnivě líbala?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (32) - Anastázie a lesbické hrátky 2

Influenceři zažijí v LIKE HOUSE 2 opravdu žhavou noc, ve které dojde i na sexy taneček a žhavou líbačku? Koho tolik okouzlí influencerka Anatastázie Chomičová aka Satnady?

Dnešní LIKE HOUSE NIGHT SHOW, která vám nabízí oblíbenou reality show v necenzurované a nejpeprnější podobě, bude opravdu žhavá! Do vily totiž zamíří známá influencerka Ema Lacová, kterou na Instagramu sleduje přes sedmdesát tisíc fanoušků a dle všeho se evidentně nebojí provokace a divokých hrátek. S ostatními soutěžícími si totiž zahraje tradiční flašku. Její úkoly se ovšem brzy zvrhnou ve flirtování s provokatérkou Anastázií Chomičovou aka Satnady, na niž měla Ema podle všeho zálusk.

Nejdřív po Anastázii požadovala, aby jí udělala sexy tanec na klíně. „Pustíš nějakou strašně sexy muziku a musíš mi patnáct sekund dělat lap dance. A musíš zapojit i svoje prsa.“ A jelikož byla Satnady posilněna alkoholem, nebála se opravdu ničeho. A obě si žhavou scénu opravdu užily.

„Můj vrchol večera! Má kozy jako zvony,“ zhodnotila spokojeně výstup Nasti Ema. A to dokonce tak moc, že následně přišel další úkol v podobě jejich vzájemného desetivteřinového polibku! Holky se ale rozjely ale tak moc, že na nějakých deset vteřin opravdu nebraly ohled. A žhavou podívanou si užíval zejména Freescoot.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.