Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tadeáši Kuběnkovi hrozí vyhazov z LIKE HOUSE 2! Porušil totiž toto přísné pravidlo

MilanR. Publikováno: 07.12.2021
Soutěžící LIKE HOUSE 2 dnes zažijí velký šok. Přijde reality show o jednoho z největších favoritů?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Do konce populární reality show LIKE HOUSE 2 zbývají poslední dva týdny, které budou samozřejmě nabité peprnými či šokujícími událostmi. A jedné takové se dočkáte už dnes. Jednomu z influencerů totiž hrozí kvůli vážnému porušení pravidel vyloučení z vily! A je to dokonce Tadeáš Kuběnka, který patří podle průběžného hlasování mezi hlavní favority na výhru půl milionu korun.

„Tadeáši, včera večer jsi udělal něco, co zásadně porušuje pravidla vily. Tušíš, co mám na mysli?“ zaskočila virtuální moderátorka Lucia Tadeáše. A influencer samozřejmě věděl, o čem je řeč. Předešlou noc totiž zakryl kameru na několik minut toaletním papírem, což je jedna z věcí, kterou mají obyvatelé vily přísně zakázanou. A podle virtuální moderátorky je situace opravdu tak vážná, že by mohl opustit vilu.

K tomu však naštěstí nedojde, úplně bez trestu však Tadeáš také neodešel. „Naštěstí jsi svůj prohřešek rychle napravil. Jenom díky tomu nebudeš ze soutěže vyloučen. Jistě ale chápeš, že takové jednání nesmí zůstat bez trestu. Za svůj přestupek přicházíš o sto bodů,“ dodala Lucia. Razantní úbytek bodů mu pak může razantně překazit jeho cestu k výhře v soutěži. Trest pak on i jeho kamarádi považují za nespravedlivý.

„Dal jsem to tam na tři minuty, protože mi nešlo usnout. Kdybych aspoň něco za tou zakrytou kamerou dělal...“ reagoval podrážděně Tadeáš. Některým influencerům přišel trest nepřiměřený. „Rozhodně s tím nesouhlasím. Myslím, že to není adekvátní vůči tomu prohřešku. Byla to jenom sranda na chvíli a nebyl důvod dávat tak velkou penalizaci,“ vysvětlovala Terka alias Holka z Letné.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Samuel Samake z reality show LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 si nechal zmenšit prsa! Jaký měl k tomu důvod?

Freescoota zatkla v LIKE HOUSE 2 policie! 1

VIDEO: Policie v LIKE HOUSE 2! Youtubera Freescoota zatkli a odvezli k výslechu. Co se opravdu stalo?

reklama