Youtubeři

29. listopadu 2021 14:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Jak zatím vypadá divácké hlasování v LIKE HOUSE 2? Kdo vede a jaký influencer je naopak na dně?

LIKE HOUSE (26) - Průběžné hlasování

Druhá řada oblíbené reality show LIKE HOUSE je už v půlce! Kdo zatím u diváků nejvíce boduje?

Ano, čtete správně. Oblíbená reality show LIKE HOUSE 2 už se nachází za svou polovinou. A tak je nejvyšší čas se podívat na to, jak vypadají průběžné výsledky a kdo z influencerů má nejblíže k výhře půl milionu korun. A nutno říct, že někteří soutěžící byli z diváckého hlasování i následných průběžných výsledků opravdu překvapeni.

První příčku jednoznačně obsadil Tadeáš Kuběnka se 199 body. „Myslím, že je to velice zasloužené. Stoprocentně zasloužené. Jako jediný dělám drama, zábavu,“ okomentoval svůj úspěch Tadeáš. „Tadeáš vyhrává hlavně kvůli jeho charakteru. Má velice upřímný a osobitý charakter,“ dodala Terka aka Holka z Letné. Na druhé příčce se umístil Sebastian Šikl se 165 body a třetí místo patří Freescootovi se 148 body. Youtuber si ale asi představoval o něco lepší výsledek. „Nemám z toho úplně dobré pocity. Byl bych radši na první místě, ale s tím třetím místem se dá pracovat,“ svěřil se Freescoot.

Kdo naopak diváky zatím příliš neoslovil a ocitá se bez na opačné straně tabulky? Poraženími jsou zatím Samuel a Ela, která se aktuálně již několik dnů natáčení z osobních důvodů neúčastní. „Jsem opět na dně hlasování. Mě už to nepřekvapuje. Já už jen tak přežívám, snažím se dýchat poslední kyslík, který mi ostatní nechávají,“ přiznal Samuel. Někteří ale evidentně tuší, proč je Samuel u diváků tolik nepopulární. „Sam je poslední kvůli tomu, co vypráví ve zpovědnici,“ vysvětlil Tadeáš. Pokud si myslíte, že váš favorit má stále málo bodů, nezapomeňte ho podpořit v hlasování!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také