Youtubeři

3. prosince 2021 14:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 si nechal zmenšit prsa! Jaký měl k tomu důvod?

Populárního influencera ze známé reality show trápily problémy, o kterých se mezi muži příliš nemluví. Svým zákrokem pak chce motivovat i ostatní muže, kteří svá prsa raději skrývají.

Na první pohled se zdá, že je známý tiktoker a influencer Samuel Samake pohodový týpek, kterého nic nerozhodí a vše bere s humorem. Ostatně v LIKE HOUSE 2 neustále srší úsměvy, pozitivní energií a hlavně sebevědomím. Ještě nedávno tomu tak ale nebylo. Trápil ho totiž jeden osobní a velmi citlivý problém, kvůli němuž nebyl se svým tělem spokojený a o kterém se mezi muži příliš nemluví.

Trápila ho totiž gynekomastie, tzv. zvětšení prsní žlázy u mužů. Ta může v některých případech vést k velikosti a tvaru poprsí připomínající skoro až ženská prsa. Samuela gynekomastie trápila už od dětství a nechávala velkou ránu právě na jeho sebevědomí. Jenže s tím už je konec, oblíbený tiktoker a youtuber totiž nedávno podstoupil plastickou operaci na úpravu a zmenšení prsních žláz, po níž už září spokojeností. A navíc se nebojí svléknout do plavek.

Před nějakou dobou jsem dával fotku ve vířivce, kterou bych asi v životě bez téhle operace nikdy nedal. Odmalička jsem měl sebevědomí tak nízko, že jsem kvůli gynekomastii nenavštívil koupaliště a bazény 10 let jen kvůli tomu, že jsem se styděl," svěřil se na Instagramu Samuel. Svým osobním příběhem chce pak motivovat i další kluky či muže, kteří svá prsa také raději schovávají, a zároveň tím otevřít tabuizované téma, o němž se příliš nemluví. A za to si evidentně spokojený Samuel zaslouží velký palec nahoru.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také