GALERIE: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 si nechal zmenšit prsa! Jaký měl k tomu důvod?

MilanR. Publikováno: 03.12.2021
Populárního influencera ze známé reality show trápily problémy, o kterých se mezi muži příliš nemluví. Svým zákrokem pak chce motivovat i ostatní muže, kteří svá prsa raději skrývají.
Samuel Samake.
Samuel Samake
Samuel Samake je mladá tiktokerská hvězda, která má na svém profilu na podzim roku 2021 téměř 500... Přečíst celé

reklama

Na první pohled se zdá, že je známý tiktoker a influencer Samuel Samake pohodový týpek, kterého nic nerozhodí a vše bere s humorem. Ostatně v LIKE HOUSE 2 neustále srší úsměvy, pozitivní energií a hlavně sebevědomím. Ještě nedávno tomu tak ale nebylo. Trápil ho totiž jeden osobní a velmi citlivý problém, kvůli němuž nebyl se svým tělem spokojený a o kterém se mezi muži příliš nemluví.

Trápila ho totiž gynekomastie, tzv. zvětšení prsní žlázy u mužů. Ta může v některých případech vést k velikosti a tvaru poprsí připomínající skoro až ženská prsa. Samuela gynekomastie trápila už od dětství a nechávala velkou ránu právě na jeho sebevědomí. Jenže s tím už je konec, oblíbený tiktoker a youtuber totiž nedávno podstoupil plastickou operaci na úpravu a zmenšení prsních žláz, po níž už září spokojeností. A navíc se nebojí svléknout do plavek.

 

 

Před nějakou dobou jsem dával fotku ve vířivce, kterou bych asi v životě bez téhle operace nikdy nedal. Odmalička jsem měl sebevědomí tak nízko, že jsem kvůli gynekomastii nenavštívil koupaliště a bazény 10 let jen kvůli tomu, že jsem se styděl," svěřil se na Instagramu Samuel. Svým osobním příběhem chce pak motivovat i další kluky či muže, kteří svá prsa také raději schovávají, a zároveň tím otevřít tabuizované téma, o němž se příliš nemluví. A za to si evidentně spokojený Samuel zaslouží velký palec nahoru.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Má Agáta Hanychová nového chlapa? 1

FOTO: Odhalila Agáta Hanychová z LIKE HOUSE 2 nového chlapa? Provokatérka se pochlubila záhadným mužem

Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 o spermatu. 1

VIDEO: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 přiznal, že ochutnal vlastní sperma! Co na něj říká?

reklama