Showbyznys

3. prosince 2021 12:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Odhalila Agáta Hanychová z LIKE HOUSE 2 nového chlapa? Provokatérka se pochlubila záhadným mužem

Agáta Hanychová ukázala dalšího chlapa. Bude tenhle muž konečně tím pravým?

Agáta Hanychová se letos stala jednou z hlavních tváří druhé řady oblíbeného televizního pořadu LIKE HOUSE 2. Sice se v tiktokerské reality show příliš dlouho nezdržela, přesto se na její podobě zásadně podepsala. Zatímco v pracovním životě to ale sexy Agátě vychází, v tom osobním je to o něco komplikovanější.

Po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem si 36letá modelka a influencerka začala románek s podnikatelem Jiřím Hellerem, jenže smůla v partnerských vztazích se Agátě lepí na paty, a tak i tento vztah skončil rozchodem. „Ano, rozešli jsme se. Nejsme spolu už měsíc. Nevyšlo to, co víc říct. Mám dvě krásný zdravý děti, nic víc není důležitý. Chlapi byli a budou,“ prohlásila tehdy k tématu pro server Super.cz smířená Agáta.

A chlapi zjevně vážně jsou. Krátce po rozchodu je tu totiž Agáta s dalším objevem! Na svůj instagramový profil totiž nahrála rozmazanou fotku s tajemným mužem a komentářem: „A je to tady… čekali jste na to… #spoluprace“. Co přesně pod tím máme číst? To je otázka, Agáta dokonce zakázala pod fotkou i komentáře, což obvykle nedělá. Je tedy klidně možné, že fotka odkazuje na něco úplně jiného. Server Extra.cz ovšem přišel s informací, že Agáta skutečně má nového partnera a že jím je údajně jakýsi doktor. Tak či tak, snad se v budoucnu nebude historie opakovat a slavné modelce/mamince to konečně klapne i v té lásce.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:00 na novém kanále Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také