Youtubeři

2. prosince 2021 14:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Policie v LIKE HOUSE 2! Youtubera Freescoota zatkli a odvezli k výslechu. Co se opravdu stalo?

LIKE HOUSE (29) - Freescoota zatkla policie

V populární reality show zasahovala policie! Co podle nich youtuber Jakub Smrek alias Freescoot udělal?

Dnešní díl reality show LIKE HOUSE 2 odstartuje opravdu ve velkém stylu! Hned ze začátku totiž prožijí všichni soutěžící situaci, kterou by nečekali ani ve svých nejhorších snech. Do vily totiž dorazí policie, která hledá Jakuba Smreka alias youtubera Freescoota! A když ho konečně vypátrají, čeká influencery menší překvapení. „Máme obvinění ze spáchání trestného činu zneužití nezletilé dívky. Říká vám to něco? Jediné, co vám k tomu můžu říct, že se to stalo na hotelovém pokoji v Brně. Více vám k tomu nyní říct nemůžu, pojedete s námi,“ vysvětloval policista.

Freescoot ovšem o zatčení nechtěl ani slyšet a začal se bránit. Policisté proto vytáhli pouta, ihned youtubera zatkli a odvezli pryč! Někteří influenceři dění ve vile šokovaně přihlíželi, jíní se smáli. U Freescoota jsou totiž zvyklí na různé vtípky. Navíc je ve vile týden pranků, takže si nebyli jistí, jestli to celé není jen hra. „Je to prank, nebo to není prank? No to bude, jestli ho fakt odvezou do lochu a já se mu směju,“ komentoval dramatické dění Tadeáš. Vzhledem ke zmiňovanému programu můžete hádat, jak celá situace dopadla.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.