Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Trapas v LIKE HOUSE 2?! Anastázie se brutálně opila a padala ze schodů. Stalo se jí něco?

MilanR. Publikováno: 30.11.2021
Divoká noc ve vile se jedné z účastnic vymkla z rukou. Kdo ji musel zachraňovat?

reklama

Diváci reality show LIKE HOUSE 2 asi moc dobře vědí, že si influenceři během večera někdy rádi dopřávají alkohol a často z toho vznikne docela divoký večírek. A mnohdy se dokáže podobný dýchánek účastníkům také pořádné vymknout. To je případ dnešního dílu a influencerky Anastázie Chomičové aka Satnady, která to s alkoholem evidentně trochu přehnala.

Ta se totiž opila natolik, že nebezpečně vrávorala a padala. A to bohužel i v oblasti schodů. Soutěžící si chvíli mysleli, že se jedná jen o prank a svou opilost hraje. Po chvíli ale přijdou na to, že stačí jeden špatný krok a s Anastázií může být zle. „Když Nasťa padala ze schodů, tak málem shodila i mě. Myslel jsem si, že je to nějakej debilní prank. Ona se u toho smála a vůbec jsem nechápal, co se děje,“ řekl otřesený Tadeáš.

Opilé soutěžící se ujal youtuber Freescoot. „Hej, dost! Tady přestává sranda, uklidni se,“ křičel na Anastázii, aby se probrala. „Viděl jsem, že je to průser, že je opilá a že se jí může něco stát. Mohla spadnout ze schodů, rozseknout si hlavu,“ řekl youtuber. Poděkování ale od opilé influencerky neslyšel. Ta se do něj místo toho jen ošklivě pustila. Jak celá situace nakonec dopadne?

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Anastázie Chomičová seřvala Agátu Hanychovou! 1

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

Krvavé fotky Anastázie Chomičové.

GALERIE: Nejbrutálnější fotky nové účastnice LIKE HOUSE 2! Anastázie Chomičová se krve rozhodně nebojí

reklama