Satnady

30. listopadu 2021 15:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v LIKE HOUSE 2?! Anastázie se brutálně opila a padala ze schodů. Stalo se jí něco?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (27) - Opilá Anastázie

Divoká noc ve vile se jedné z účastnic vymkla z rukou. Kdo ji musel zachraňovat?

Diváci reality show LIKE HOUSE 2 asi moc dobře vědí, že si influenceři během večera někdy rádi dopřávají alkohol a často z toho vznikne docela divoký večírek. A mnohdy se dokáže podobný dýchánek účastníkům také pořádné vymknout. To je případ dnešního dílu a influencerky Anastázie Chomičové aka Satnady, která to s alkoholem evidentně trochu přehnala.

Ta se totiž opila natolik, že nebezpečně vrávorala a padala. A to bohužel i v oblasti schodů. Soutěžící si chvíli mysleli, že se jedná jen o prank a svou opilost hraje. Po chvíli ale přijdou na to, že stačí jeden špatný krok a s Anastázií může být zle. „Když Nasťa padala ze schodů, tak málem shodila i mě. Myslel jsem si, že je to nějakej debilní prank. Ona se u toho smála a vůbec jsem nechápal, co se děje,“ řekl otřesený Tadeáš.

Opilé soutěžící se ujal youtuber Freescoot. „Hej, dost! Tady přestává sranda, uklidni se,“ křičel na Anastázii, aby se probrala. „Viděl jsem, že je to průser, že je opilá a že se jí může něco stát. Mohla spadnout ze schodů, rozseknout si hlavu,“ řekl youtuber. Poděkování ale od opilé influencerky neslyšel. Ta se do něj místo toho jen ošklivě pustila. Jak celá situace nakonec dopadne?

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.