FOTO: Známá influencerka opouští LIKE HOUSE 2! Proč už se do vily nevrátí?

MilanR. Publikováno: 29.11.2021
Populární reality show definitivně přichází o jednu ze soutěžících. Jaké vážné důvody za tím stojí?
Tiktokerka Ela Yaby.
Ela Yababy
Ela Yababy (čte se jako Jabejby) je známou mladou youtuberkou a tiktokerou s africkými kořeny... Přečíst celé

reklama

Věrní diváci reality show LIKE HOUSE 2 vědí, že vilu minulý týden opustila populární tiktokerka a influencerka Ela Yababy. Odcházela tehdy ze zdravotních důvodů a měla se do vily co nejdříve vrátit. Jenže k jejímu návratu nakonec bohužel nedojde. Ela Yababy se s televizí Prima domluvila na jejím konci a tiktokerku už tak v LIKE HOUSE 2 znovu neuvidíme.

 

 

Důvodem jejího odchodu jsou pak právě zdravotní důvody, kvůli nimž vilu opustila. Ela pak ve Stories na Instagramu naznačila, že po psychické stránce prožívá náročnější období a po dohodě s doktory se proto rozhodla, že za aktuální situace pro ni bude lepší v reality show nepokračovat.

Fanouškům pak ještě vzkázala, že v budoucnu se možná o celé situaci rozpovídá více. Nyní se však musí soustředit na sebe, svůj osobní život a aby bylo vše v nejlepší pořádku. Už teď je však jasné, že bude ostatním účastníkům LIKE HOUSE 2 i divákům zatraceně chybět!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Průběžné hlasování LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Jak zatím vypadá divácké hlasování v LIKE HOUSE 2? Kdo vede a jaký influencer je naopak na dně?

Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 o spermatu. 1

VIDEO: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 přiznal, že ochutnal vlastní sperma! Co na něj říká?

reklama