Youtubeři

29. listopadu 2021 16:07

redakce Prima Lajk

FOTO: Známá influencerka opouští LIKE HOUSE 2! Proč už se do vily nevrátí?

Populární reality show definitivně přichází o jednu ze soutěžících. Jaké vážné důvody za tím stojí?

Věrní diváci reality show LIKE HOUSE 2 vědí, že vilu minulý týden opustila populární tiktokerka a influencerka Ela Yababy. Odcházela tehdy ze zdravotních důvodů a měla se do vily co nejdříve vrátit. Jenže k jejímu návratu nakonec bohužel nedojde. Ela Yababy se s televizí Prima domluvila na jejím konci a tiktokerku už tak v LIKE HOUSE 2 znovu neuvidíme.

Důvodem jejího odchodu jsou pak právě zdravotní důvody, kvůli nimž vilu opustila. Ela pak ve Stories na Instagramu naznačila, že po psychické stránce prožívá náročnější období a po dohodě s doktory se proto rozhodla, že za aktuální situace pro ni bude lepší v reality show nepokračovat.

Fanouškům pak ještě vzkázala, že v budoucnu se možná o celé situaci rozpovídá více. Nyní se však musí soustředit na sebe, svůj osobní život a aby bylo vše v nejlepší pořádku. Už teď je však jasné, že bude ostatním účastníkům LIKE HOUSE 2 i divákům zatraceně chybět!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také