Videa

13. prosince 2021 16:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Maruška z Vyvolených se pustila do influencerů z LIKE HOUSE 2! Proč jsou podle ní nudní?

Maruška ve Vyvolených snědla i červa: Like House 2 je nuda, vzkazuje!

Jedna z nejvýraznějších tváří druhé řady Vyvolených se podívala na LIKE HOUSE 2. V čem ji oblíbená reality show vůbec nenadchla?

Stejně jako v minulých týdnech, i tentokrát jsme dali oblíbenou reality show LIKE HOUSE 2 pod drobnohled tváří jiné slavné podívané, legendárních Vyvolených. A po Petru Zvěřinovi nebo Plastic Queen přišla vilu plnou influencerů zhodnotit jedna z nejvýraznějších tváří druhé řady, oblíbená Maruška. Ta si v pořadu díky svému vystupování získala hodně fanoušků, nebála se ničeho, snědla dokonce i červa a nechybělo málo a reality show také vyhrála.

Po 16 letech se samozřejmě hodně změnila, mezi fanoušky LIKE HOUSE 2 se ale nejspíš nezařadí. Oproti Vyvoleným se jí totiž LIKE HOUSE zdá velmi slabým čajíčkem. Oni si totiž podle ní museli sáhnout mnohem víc na dno, obejít se bez mobilů a plnit mnohem extrémnější úkoly. Na což Maruška milující adrenalin vzpomíná v dobrém a něco podobného jí v LIKE HOUSE 2 chybí. Oblíbená reality show je zkrátka podle ní málo akční a oproti Vyvoleným prostě nuda. I ona zde má ale svého jasného favorita, jehož si oblíbila. Je to favorit soutěže Tadeáš Kuběnka, Sebastian Šikl nebo Freescoot? To se dozvíte ve videu.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!