Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Petr Zvěrina z Vyvolených se obul do influencerů z LIKE HOUSE 2! Co si myslí o Tadeášovi?

MilanR. Publikováno: 08.12.2021
Známý provokatér z Vyvolených se opět podíval na populární reality show LIKE HOUSE 2. Co si myslí o jednotlivých soutěžících.
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Nejméně první řadu slavné reality show Vyvolení viděla asi většina z nás a úplně každý si z ní pamatuje jednoho z hlavních aktérů, bouřliváka Petra Zvěřinu, který se často pouštěl do hádek s oblíbeným Vladkem. V bonusových videích k reality show LIKE HOUSE 2 se pak před pár týdny nebál pořad plný mladých influencerů svým typickým způsobem okomentovat. A jelikož mělo jeho hodnocení úspěch, máme ho po čase zase zpátky.

Tentokrát dostal Zvěřina ke komentování pátý soutěžní týden, jehož se z osobních důvodů nezúčastnila Tereza Koubková alias Holka z Letné a Tadeáš Kuběnka si zlomil nehet tak nešikovně, až mu musel být ošetřen celý prst. A právě k Tadeášovi měl Petr Zvěřina dost připomínek a nechyběly narážky na Tadeášův make-up a dlouhé nehty. I přesto si však ex-Vyvolený myslí, že je Tadeáš velmi zajímavým a výrazným člověkem, jenž rozhodně může vyhrát.

Kdo mu ale vůbec nesedí, je influencerka Anastázie Chomičová, které příliš nevěří a myslí si o ní, že přehrává. Co si jinak o oblíbené reality show myslí? A kdo by se podle něj mohl dát ve vile dohromady? To se dozvíte ve videu.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!

Petr Zvěřina reaguje na LIKE HOUSE 2! 1

VIDEO: Petr Zvěřina z Vyvolených hodnotí LIKE HOUSE 2! Co si myslí o mladých influencerech?

Plastic Queen z Vyvolených v LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Plastic Queen z VyVolených dorazila do LIKE HOUSE 2! Koho zde chce sbalit?

reklama