Videa

8. prosince 2021 15:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Petr Zvěrina z Vyvolených se obul do influencerů z LIKE HOUSE 2! Co si myslí o Tadeášovi?

Slovní průjem, románek ve vile i zlomený nehet: Petr Zvěřina komentuje Like House 2

Známý provokatér z Vyvolených se opět podíval na populární reality show LIKE HOUSE 2. Co si myslí o jednotlivých soutěžících.

Nejméně první řadu slavné reality show Vyvolení viděla asi většina z nás a úplně každý si z ní pamatuje jednoho z hlavních aktérů, bouřliváka Petra Zvěřinu, který se často pouštěl do hádek s oblíbeným Vladkem. V bonusových videích k reality show LIKE HOUSE 2 se pak před pár týdny nebál pořad plný mladých influencerů svým typickým způsobem okomentovat. A jelikož mělo jeho hodnocení úspěch, máme ho po čase zase zpátky.

Tentokrát dostal Zvěřina ke komentování pátý soutěžní týden, jehož se z osobních důvodů nezúčastnila Tereza Koubková alias Holka z Letné a Tadeáš Kuběnka si zlomil nehet tak nešikovně, až mu musel být ošetřen celý prst. A právě k Tadeášovi měl Petr Zvěřina dost připomínek a nechyběly narážky na Tadeášův make-up a dlouhé nehty. I přesto si však ex-Vyvolený myslí, že je Tadeáš velmi zajímavým a výrazným člověkem, jenž rozhodně může vyhrát.

Kdo mu ale vůbec nesedí, je influencerka Anastázie Chomičová, které příliš nevěří a myslí si o ní, že přehrává. Co si jinak o oblíbené reality show myslí? A kdo by se podle něj mohl dát ve vile dohromady? To se dozvíte ve videu.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!