Videa

10. listopadu 2021 13:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Petr Zvěřina z Vyvolených hodnotí LIKE HOUSE 2! Co si myslí o mladých influencerech?

Krtek na hlavě i svůdkyně Agáta: Ex VyVolený Petr Zvěřina nestačil valit oči

Hvězda legendární reality show reaguje na populární pořad pro novou generaci. Jak se mu LIKE HOUSE 2 a jeho soutěžící líbí? A jaké má vzpomínky na Agátu Hanychovou?

Co si budeme nalhávat, minimálně první řadu slavné reality show Vyvolení viděla asi většina z nás a úplně každý si z ní pamatuje jednu z hlavních tváří, bouřliváka Petra Zvěřinu, který se nebál konfliktů např. s oblíbeným Vladkem. Jenže od dob Vyvolených už uplynula hodně dlouhá řádka let a nyní frčí jiná reality show.

A tou je samozřejmě druhá řada LIKE HOUSE, v níž je partička influencerů zavřena ve vile a bojuje zde o výhru v hodnotě půl milionu korun. A tak jsme si v rámci bonusových videí pro web Prima Pauza pozvali právě Petra Zvěřinu, aby oblíbenou reality show ze svého zkušeného pohledu zhodnotil.

A nutno říct, že se v některých ohledech nestačil divit! Podivoval se nad vzhledem a vystupováním některých soutěžících, zejména nad Tadeášem Kuběnkou. I když později uznal, že se jedná o velmi zajímavou osobnost. Všiml si také, že ve Vyvolených měli soutěžící daleko přísnější podmínky a nemohli třeba používat mobil. A pochlubil se také svou zkušeností s Agátou Hanychovou, s níž se potkal na jednom večírku. I přes řadu vtipných poznámek ale přiznal, že se mu LIKE HOUSE 2 líbí a bude rozhodně koukat dál. Kdo podle něj vyhraje a co si myslí o jednotlivých soutěžících, se dozvíte ve videu výše.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!