Showbyznys

2. prosince 2021 16:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Plastic Queen z VyVolených dorazila do LIKE HOUSE 2! Koho zde chce sbalit?

LIKE HOUSE 2 (29) - Plastic Queen ve vile

Hvězda Vyvolených Eva Feuereislová vstoupila do reality show pro mladé generace! A má zde své jasné svůdné plány!

Účastníci reality show LIKE HOUSE 2 dnes přivítají ve vile dalšího speciálního hosta. A tentokrát to bude opravdu žhavá a divoká návštěva! Do pořadu totiž zamířila účastnice VyVolených z roku 2013 Eva Feuereislová. Královna plastik, aneb Plastic Queen (jak si sama říká na Instagramu), to chce ve vile pořádně roztočit. „Přišla jsem do LIKE HOUSE udělat trošku vítr, protože si myslím, že je to tam nějaký mrtvý,“ říká Eva s tím, že jednoho influencera z vily zná a nejspíš s ním má i hříšnější úmysly.

Znám Freescoota. Zjistila jsem podle Facebooku, že jsme si psali v roce 2017. Teď nedávno jsem ho potkala v jednom z pražských barů, tak jsme se pozdravili a… hrozně se mi líbí,“ přiznala milovnice plastických a estetických zákroků. O tom, že se jí youtuber líbí, se ostatně rozmluvila i v našem bonusovém reakčním videu. V LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak přizná, že do vily přijela zejména kvůli Frescootovi, aby ho mohla lépe poznat. Nepřijela navíc jen na pár hodin, ale bude zde dokonce i přespávat. Jak dlouho se zde zdrží? A bude to mezi ní a Freescootem opravdu jiskřit?

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:00 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.