GALERIE: Slavná tiktokerka Liubov Tupiková míří do LIKE HOUSE 3. Co všechno zde sexy influencerka ukáže?

MilanR. Publikováno: 03.03.2022
Oblíbená tiktokerka Liubov Tupiková bude jistě patřit mezi nejvýraznější tváře třetí řady LIKE HOUSE. Co všechno od ní můžeme čekat?
Liubov Tupiková
Liubov Tupiková
Liubov Tupiková aka lyubov103  je oblíbenou tiktokerkou, která má na svém profilu... Přečíst celé

reklama

Už asi všichni víte, že v třetí sérii reality show LIKE HOUSE se objeví kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová. Rozhodně se ale nebude jednat o jedinou výraznou a půvabnou ženskou tvář, kterou budeme ve vile po tři měsíce vídat. Budeme se moci těšit i na kamarádku Tadeáše Kuběnky Simonu Tvardek, sexy Hanku Gelnarovou a v neposlední řadě také půvabnou Liubov Tupikovou, která už je na TikToku docela slušnou hvězdou.

Na svém profilu lyubov103 má přes půl milionu sledujících, a patří tak u nás mezi nejsledovanější a nejpopulárnější tiktokerky. Točí většinou videa ze svého každodenního života, vtipné skeče nebo gymnastické cviky. Dříve se totiž věnovala moderní gymnastice. I když aktuálně žije v Brně, je původem z Ruska, ze kterého se do České republiky přestěhovala před 4 lety.

Kromě TikToku se pak snaží prosadit také na YouTube se svými rozhovory se známými influencery. V pořadu Lyuba show si pokecala např. s vítězem druhé řady LIKE HOUSE Tadeášem Kuběnkou. Liubov pak sebevědomí rozhodně nechybí a svou krásu a sexy křivky umí pořádně prodat. Což je na jejích žhavých fotkách z Instagramu samozřejmě vidět. Co myslíte, má šanci LIKE HOUSE 3 vyhrát?

Třetí řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 7. března každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW!

Vážně má Luktuma s Annou Šulc vážný vztah, nebo jde o krátkodobý románek?

GALERIE: TikToker Luktuma se chystá dobýt LIKE HOUSE 3! Opravdu chodí s youtuberkou Annou Šulc?

Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3.

GALERIE: Sexy influencerka Hanka Gelnarová míří do LIKE HOUSE 3! Podívejte se na její nejžhavější fotky

reklama