Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Smutné odhalení v LIKE HOUSE 3! Co prozradil věštec o otci drsňačky Simony?

MilanR. Publikováno: 28.04.2022
Včerejší epizoda reality show LIKE HOUSE 3 přinesla nejen nečekaného hosta, ale ještě mnohem více šokující odhalení.
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Oblíbený pořad LIKE HOUSE 3 má za sebou opět náročné a až nečekaně osobní chvíle. Ve středečním díle se totiž coby host objevil známý věštec Vlastík Plamínek, který samozřejmě přišel influencerům říct z tarotových karet nejen něco o jejich budoucnosti, ale také minulosti. Jak známo, budoucnost se odvíjí od přítomnosti a do jisté míry i od minulosti. A tak musel u mnohých nahlédnout zpět do jejich dětství, aby porozuměl tomu, co je čeká.

V případě Simony Tvardek, která patří k ráznějším obyvatelům, jehož jen tak něco nerozhodí a umí říct vše naprosto bez obalu, pak tnul až nečekaně do živého. A šokujícím odhalením přivedl k slzám nejen ji, ale např. i bývalou pornoherečku Silvii Dellai. To, co zaznělo, totiž zasáhlo naprosto všechny.

Vše začalo nevinně. Simona se zeptala pana Plamínka, jak to v budoucnu bude mezi ní a jejím největším kamarádem, vítězem minulé řady LIKE HOUSE Tadeášem Kuběnkou. Bohužel se dozvěděla, že už si v budoucnu nebudou blízcí. Věštec jí ale doporučil, ať se zkusí karet zeptat, jestli může udělat něco pro to, aby se situace odvíjela v budoucnosti jinak. Simona se tedy zeptala a na svou otázku dostala nekompromisní odpověď: „Odpustit svému otci!“

David Dvořák v LIKE HOUSE 3! 1

VIDEO: Nepříjemný příchod Davida Dvořáka do LIKE HOUSE 3! Kdo už nového účastníka nesnáší?

Simona ztuhla. Zpráva zjevně zasáhla její nejcitlivější místo. „To, co pan Plamínek řekl, mě zasáhlo. Nicméně jsem to přešla. Jenže pak to pan věštec rozjel ještě víc,“ popisuje Simona situaci. Padla otázka na křestní jméno tatínka. Věštec následně zamíchal kartami a tři z nich vyložil. „Tyran, propojovatel a oběť. To je tedy síla,“ komentoval karty pan Plamínek a začal poodhalovat minulost jejich komplikovanou minulost.

„Tvůj otec byl svým způsobem nešťastný. Měl velkou míru sobeckosti a ješitnosti. Dokázal manipulovat, psychicky vydírat a týrat. Dokázal velmi silně vyvolávat pocity viny a také velmi silně ranit tvoje ego i fyzično. Neměl zpracovanou linii matky a jedenáctkrát jsi od něho zažila velice tvrdé ataky, ve dvou případech jsi už byla na prahu rezignace,“ pokračoval dále a dodal, že musí Simona najít svoji emoční rovnováhu.

„I pobyt tady v LIKE HOUSE je pro tebe formou úniku, pokusem se o něco a někoho opřít. Ty se ale potřebuješ opřít hlavně sama o sebe,“ zní doporučení na závěr. Šokovaná Simona, která měla celou dobu slzy na krajíčku, už pak pouze ve zpovědnici přiznala, že ve všem, co věštec o jejím otci řekl, měl naprostou pravdu.

Minulý díl reality show LIKE HOUSE 3 můžete sledovat v našem ARCHIVU. Nezapomeňte se dívat na nové díly každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW pak uvidíte po desáté hodině večer.

Vztah mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3?

VIDEO: Nový vztah v LIKE HOUSE 3? Simona přiznala, co má ve skutečnosti se Sebastianem

Další hádka mezi Simonou a Vojtou v LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Další drsná hádka mezi Vojtou a Simonou v LIKE HOUSE 3! Co sprostého mu influencerka vzkázala?

reklama