VIDEO: Nový vztah v LIKE HOUSE 3? Simona přiznala, co má ve skutečnosti se Sebastianem

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW (26) - Vztah mezi Simonou a Sebastianem

Že by se nám v oblíbené reality show začala po všech hádkách konečně rodit i menší románek? Co mezi sebou mají Simona Tvardek a Sebastian Lyang?

Třetí řada populární reality show LIKE HOUSE je celkem štědrá na hroty a napjaté vztahy mezi některými influencery. Nyní to ale vypadá, že by zde mohlo dojít i na o něco hezčí a veselejší city. Myslí si to alespoň část soutěžících, kteří si všímají zajímavého jiskření mezi dosti nečekanou dvojicí – Simonou Tvardek a Sebastianem Lyangem.

Simona a Sebastian k sobě navzdory své vzájemné odlišnosti mají poměrně blízko. Jedním z influencerů, který si toho všiml, je např. Luktuma. „Sebastiane, jak to máte se Simonou?“ vybalí z ničeho nic na Sebastiana Lukáš. „Už jsme tady pět týdnů a vidím, že se k sobě docela máte,“ dodává. Na Sebastianovi je vidět, že mu je tahle debata docela příjemná. O Simoně se zjevně baví rád, usmívá se a říká, že si myslí, že jsou se Simonou jen kamarádi. „S výhodama?“ neodpustí si doplňující dotaz Lukáš. „Ne!“ culí se Sebastian.

Na podobnou konverzaci dojde i v pokoji u holek. Tam tohle téma ale otevře sama Simona. „Co ten Sebastian? Jak on do mě furt jebe, furt něco,“ obrací se Simona k Liubov. Ta si ovšem, asi jako jediná, žádných Sebastianových náznaků nevšimla. Postřehla je ale i samotná Simona či televizní diváci. Ani lidem na TikToku a Instagramu náklonnost Sebastina k Simoně neunikla a dávají tuto dvojici velmi často dohromady. Jak to ale vypadá, tak ze strany Simony jde o ryze kamarádský vztah.

„Sebastian rozhodně není člověk, který by byl můj typ,“ vysvětluje Simona. „Mně se líbí takoví ti umělečtí a alternativní divní zm*di. Jsou sice divní, ale jsou umělecky založení, chytří a hustí,“ dodává Simona a dodává, že Sebastianův styl ji trochu míjí. Zároveň je na ní ale vidět, že jí pozornost Sebastiana lichotí. „Zároveň já určitě nevypadám jako žena, která by se mu líbila. Sebastianovi se líbí bláznivé šestnáctileté kur*y z Fešnu,“ zamýšlí se dál nahlas Simona. Protiklady se ale často přitahují. Bude to i tento případ?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.