VIDEO: Krutá dohra hádky s Liubov v LIKE HOUSE 3. Sebastian přišel kvůli svému chování o Instagram!

Krutá dohra hádky s Lyubou: Sebastian přišel o Instagram! Kolik ho to stálo?

Co říkají influenceři z populární reality show o kontroverzní hádce mezi Sebastinem Lyangem a Liubov Tupikovou?

Nejdiskutovanějším momentem třetí řady LIKE HOUSE 3 posledních dní je bezpochyby drsná hádka mezi Sebastianem Lyangem a Liubov Tupikovou. Zdánlivě neškodná slovní přestřelka kvůli výměně pokojů vyvrcholila influencerovým totálním výbuchem, kdy začal na drobnou blondýnku řvát a říkat, že jí udělá ze života peklo. Tiktokerka se pak po jeho výstupu neubránila slzám. Situace se začala samozřejmě rychle šířit po sociálních sítích a Sebastian se stal terčem kritiky ostatních youtuberů v čele s účastníkem první řady LIKE HOUSE Datlem.

V exkluzivní reportáži přímo z vily pak můžete vidět, jak vnímají celou hádku jednotliví účastníci. Sebastian i Liubov potvrzují, že si celou situaci poté vyříkali, Lyang se své spolubydlící omluvil a již se spolu zase normálně baví. Došlo mu, že jeho jednání bylo přes čáru a ujišťuje diváky, že normálně se takto nechová. O tom, že je Sebastian v reálu hodný kluk, ostatně videu mluví také Luktuma či Hanka Gelnarová.

Sebastian ovšem za své jednání nehezky zaplatil. Hejtři a kritici se totiž na základě jeho chování k influencerce rozhodli, že budou ve velkém nahlašovat jeho instagramový profil. O ten tedy Sebastian Lyang i posléze přišel a musel si založit nový. Zdá se ovšem, že ho tato ztráta zase tolik netrápí. Na instagramovém účtu totiž neměl rozjeté žádné marketingové spolupráce, takže o peníze a jistý příjem naštěstí nepřišel. Co dalšího prozradili soutěžící o drsné hádce? To se dozvíte v exkluzivním videu výše.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.