VIDEO: Dohra drsné hádky v LIKE HOUSE 3! Co řekl Datel na Sebastianův spor s Liubov?

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW (21)

Ostrá hádka, při níž se Sebastian Lyang ostře pustil do mladé influencerky, se stala velkým tématem na sociálních sítích. A vyjádřil se i účastník první řady LIKE HOUSE, youtuber Datel.

Nejvýraznějším momentem minulého týdne v LIKE HOUSE 3 byla bezpochyby hádka mezi Sebastianem Lyangem a tiktokerkou Liubov Tupikovou. Sebastian se v jedné z epizod ostře navezl do mladší soutěžící a zvýšeným hlasem jí např. řekl, že ho má respektovat, protože je starší. Liubov pak byla z jeho chování mírně řečeno šokovaná. I když si pak měli oba ve vile celou situaci vyjasnit, Sebastian se na sociálních sítích nevyhnul ostré kritice fanoušků či ostatních youtuberů.

Za nehezké chování k ženě, jehož by se podle mnohých neměl dopustit žádných chlap, ho kritizovali např. youtubeři Vláďa, Rady, Duklock či účastník první řady LIKE HOUSE, Marek Valášek aka Datel. Ten na svém Instagramu vydal opravdu mnoho storíček o tom, že mu je ze Sebastianova chování zle a že nechápe, jak se může dovolit takhle k holce chovat. Právě jeho vyjádření si pak vezmou na paškál influenceři v dnešní noční epizodě.

Obzvláště Sebastian s Luktumou se k Datlovi vyjádří velmi negativně. Hlavně z toho důvodu, že své reakci věnoval youtuber přes 40 stories. „Přijde mi, že se na tom chce přiživit,“ podezírá ho Lukáš a se Sebastianem si notuje, že sám Datel má dost problémů s vlastní agresí. „Chce bejt jen zajímavej pro lidi!“ uzavírá toto téma Lukáš. S kluky pak souhlasí i Hanka Gelnarová. Na Datlově straně je pak samozřejmě Liubov, která je ráda, že se jí někdo zastal. Svým jednáním však Sebastiana i ostatní trochu naštve.

Natočila totiž video z vily, jak se ostatní dívají na Datlovo vyjádření a komentují ho. „Já bych v životě neudělala to, že natočím někoho, koho tady řešíme!“ vymezila se vůči Liubov kriticky Hanka. „Vůbec jsem nepochopil, proč to Liubov udělala!“ ozval se Lukáš. „Hej Liubov, proč jsi tohle udělala?!“ vzkázal jí ze zpovědnice.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.