Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Pravda o vztahu Luktumy s Annou Šulc! Opravdu se v LIKE HOUSE 3 líbal se sexy Hankou?

MilanR. Publikováno: 29.03.2022
Známý tiktoker konečně řekl, jestli opravdu chodí se slavnou youtuberkou. A opravdu došlo mezi ním a Hankou Gelnarovou k vášnivé líbačce?
Tiktoker Luktuma v LIKE HOUSE 3.
Luktuma
Lukáš Tůma, na sociálních sítích známý coby Luktuma, je populární zejména na TikToku. Je narozený... Přečíst celé

reklama

Minulý týden mohli diváci reality show LIKE HOUSE 3 vidět poměrně žhavou chvilku mezi tiktokerem Luktumou a influencerkou Hankou Gelnarovou. Opilá dvojice se k sobě měla ještě blíže než obvykle, došlo na doteky a podle kamer to vypadalo také na menší líbačku. Dvojice sice ihned tvrdila, že se jednalo pouze o kamarádské pusy a nic mezi nimi neprobíhá, řada fanoušků ovšem zpozorněla. Podle sociálních sítí se totiž má za to, že Luktuma randí s jednou z nejpopulárnějších českých youtuberek Annou Šulc, i když oba o údajném vztahu mlžili. Tedy až doteď.

Dnes totiž v LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW Luktuma s Hankou uvidí epizodu s jejich opileckým řáděním. Oba pak souhlasně tvrdí, že k žádnému líbání opravdu nedošlo, což influencerka později dokáže také záběry z mobilu pořízené při údajné líbačce. Ty ukazují, že Luktuma svou kamarádku opravdu jen pusinkuje a o žádné líbání nešlo. A kdyby na něj došlo, tak by se podle Lukáše o nic vážného nejednalo.

Ani jeden z nich totiž není ve vztahu, čímž tiktoker razantně popřel spekulace o jeho chození s Annou Šulc. „Tady jde o to, že si lidi myslí, že já chodím s Aničkou, což není pravda. Nechodím s ní,“ řekl Luktuma. Žádný domnělý vztah influencerské dvojice tedy aktuálně dle všeho neprobíhá a jejich fanoušci budou možná zklamáni. Mezi Lukášem a Hankou jde pak stále pouze o kamarádství.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Líbání Hanky a Luktumy v LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Divoké líbání v LIKE HOUSE 3! K čemu došlo mezi sexy Hankou a údajným přítelem Anny Šulc?

Silvia Dellai v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Silvia Dellai dorazila do LIKE HOUSE 3! S kým bývalá pornoherečka řádila ve vířivce?

reklama