Youtubeři

22. března 2022 14:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Divoké líbání v LIKE HOUSE 3! K čemu došlo mezi sexy Hankou a údajným přítelem Anny Šulc?

LIKE HOUSE 3 (12) - Divoká párty

Dnes dojde v oblíbené reality show k další divoké párty plné alkoholu. A tentokrát se to neobejde ani bez líbání a vzájemných dotyků mezi Hankou Gelnarovou a Luktumou?

Jak už je tak u reality show LIKE HOUSE zvykem, ani třetí řada se neobejde bez divokých večerních párty a litrů alkoholu. Dnešní večer to však dva účastníci vily s alkoholem trochu přeženou. Řeč je o půvabné Hance Gelnarové a tiktokerovi Luktumovi, o němž se šušká, že je přítelem populární české youtuberky Anny Šulc. A to i přesto, že ani jeden z nich vztah dosud nepotvrdil. Na tyhle záběry se však Anně možná nebude koukat úplně hezky.

Hanka s Luktumou se totiž během večera opravdu utrhnou ze řetězu, a dokonce zůstanou vzhůru úplně poslední. A začnou se dít věci! „Když jsme všichni z párty odešli, tak tam Hanka s Lukášem zůstávali sami. Slyšeli jsme jejich zpěv, potom se to nějak utichlo a zbytek nevím,“ rekapituloval noc Vojta Medlen. Kamerové záběry ukázaly, že se dvojice uvolnila a nebránila se vzájemným dotekům a líbání.

„Já jenom vím, že mi dal Lukáš pusu na tvář, asi čtyřikrát, ale teda žádnou líbačku si nevybavuju. Mám za to, že jsme se nelíbali,“ komentovala druhý den Hanka. Záznam z kamer však potvrdil, že na onu líbačku došlo. Oba se však shodují na tom, že se o nic vážného opravdu nejednalo a šlo spíše o kamarádské pobavení.

„Ani jeden z nás to nebereme vážně, bavíme se už dlouhou dobu, jsme kamarádi,“ vysvětlovala Hanka. I Lukáš potvrdil, že jde pouze o přátelství. „Nic víc tam nehledejte, je to kamarádská pusa,“ dodal Lukáš. Luktumovi se pak blbnutí malinko vymstilo a na závěr celého večírku se mu udělalo špatně. Zbytky alkoholového opojení pak našel ráno u sebe v pokoji. „Poblil jsem se, protože jsme míchali vodku, rum, gin,“ řekl tiktoker.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.