VIDEO: Další drsná hádka mezi Vojtou a Simonou v LIKE HOUSE 3! Co sprostého mu influencerka vzkázala?

LIKE HOUSE 3 (24) - Další hádka mezi Vojtou a Simonou

Simona Tvardek a Vojta Medlen se do sebe v oblíbené reality show opět pustí. Co je naštve tentokrát?

Kdo kouká na třetí řadu reality show LIKE HOUSE od začátku, tak ví, že influenceři Vojta Medlen a Simona Tvardek se opravdu nemusí. Už první noc se tato dvojka pohádala, když tiktoker mladé účastnici řekl, že je arogantní a pořád mluví o svém kamarádovi Tadeášovi Kuběnkovi. A vztahy mezi nimi se od té doby rozhodně nezlepšily. Spíš naopak.

Dnešní díl totiž ukáže, že mezi nimi stále panuje velmi negativní atmosféra a opět u nich dojde k vyhrocené slovní přestřelce. Když během rozjeté párty nakráčí do místnosti Simona, idylka večera je najednou pryč. Stačí k tomu její hlasitý pozdrav a pár dalších drsných fórků. Po chvíli všichni začnou raději otráveně koukat do svých telefonů. „Jdeme spát, Vojtí?“ přeruší ticho Hanka. „Já na to se*u! Mě to nebaví toto…“ odpoví Vojta.

Oba se zvednou a odcházejí. „Jděte do řitě!“ zavolá za nimi svérázně Simona. Vojta jen poukáže na to, že je Simona celou dobu venku a pak chce, aby byla na povel bavena. „Fakt si na*er! Kouřit venku, to je větší zábava než hrát hry, co?!“ ironicky ještě pronese Vojta k Simoně a odejde…

Když oba usednou do zpovědnice, je jasno. Nesnášenlivost je zjevně vzájemná. „Simona stále opakuje, že chce nějaký bombex. Že chce rozjet hry a chlastačku. Když to ale děláme, tak se nepřipojí a ještě nám za to nadává,“ vidí situaci Vojta. „Když Vojtěch Medlen někde existuje, tak mě vždycky na*ere. Je to hrozný de*il!“ nebojí se expresivních výrazů Simona.

„Ať se na to za celý týden Vojtěch podívá. Uvidí, jaký je de*il! Dodává. „Vojtěchu, jsi idiot a smrdí ti nohy. Na každé kalbě, na kterou vlezeš, hrotíš lidi za s*ačky. Vůbec se nedivím, že ti klesají sledující na Instagramu a máš tisíc zhlédnutí na storíčku, když se chováš jako pí*us!“ Tak tohle už vypadá na nenávist. Zdá se, že mezi nimi bude ve vile ještě pořádně veselo.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek