Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Další drsná hádka mezi Vojtou a Simonou v LIKE HOUSE 3! Co sprostého mu influencerka vzkázala?

MilanR. Publikováno: 07.04.2022
Simona Tvardek a Vojta Medlen se do sebe v oblíbené reality show opět pustí. Co je naštve tentokrát?
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Kdo kouká na třetí řadu reality show LIKE HOUSE od začátku, tak ví, že influenceři Vojta Medlen a Simona Tvardek se opravdu nemusí. Už první noc se tato dvojka pohádala, když tiktoker mladé účastnici řekl, že je arogantní a pořád mluví o svém kamarádovi Tadeášovi Kuběnkovi. A vztahy mezi nimi se od té doby rozhodně nezlepšily. Spíš naopak.

Dnešní díl totiž ukáže, že mezi nimi stále panuje velmi negativní atmosféra a opět u nich dojde k vyhrocené slovní přestřelce. Když během rozjeté párty nakráčí do místnosti Simona, idylka večera je najednou pryč. Stačí k tomu její hlasitý pozdrav a pár dalších drsných fórků. Po chvíli všichni začnou raději otráveně koukat do svých telefonů. „Jdeme spát, Vojtí?“ přeruší ticho Hanka. „Já na to se*u! Mě to nebaví toto…“ odpoví Vojta.

Oba se zvednou a odcházejí. „Jděte do řitě!“ zavolá za nimi svérázně Simona. Vojta jen poukáže na to, že je Simona celou dobu venku a pak chce, aby byla na povel bavena. „Fakt si na*er! Kouřit venku, to je větší zábava než hrát hry, co?!“ ironicky ještě pronese Vojta k Simoně a odejde…

Když oba usednou do zpovědnice, je jasno. Nesnášenlivost je zjevně vzájemná. „Simona stále opakuje, že chce nějaký bombex. Že chce rozjet hry a chlastačku. Když to ale děláme, tak se nepřipojí a ještě nám za to nadává,“ vidí situaci Vojta. „Když Vojtěch Medlen někde existuje, tak mě vždycky na*ere. Je to hrozný de*il!“ nebojí se expresivních výrazů Simona.

„Ať se na to za celý týden Vojtěch podívá. Uvidí, jaký je de*il! Dodává. „Vojtěchu, jsi idiot a smrdí ti nohy. Na každé kalbě, na kterou vlezeš, hrotíš lidi za s*ačky. Vůbec se nedivím, že ti klesají sledující na Instagramu a máš tisíc zhlédnutí na storíčku, když se chováš jako pí*us!“ Tak tohle už vypadá na nenávist. Zdá se, že mezi nimi bude ve vile ještě pořádně veselo.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Rasistické hejty v LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Rasistické útoky v LIKE HOUSE 3! Co odporného hejtři píší Sebastianovi a Liubov?

Sebastian Lyang přišel o svůj instagramový profil. 1

VIDEO: Krutá dohra hádky s Liubov v LIKE HOUSE 3. Sebastian přišel kvůli svému chování o Instagram!

reklama