VIDEO: Rasistické útoky v LIKE HOUSE 3! Co odporného hejtři píší Sebastianovi a Liubov?

LIKE HOUSE 3 (23) - Rasistické hejty

Dva účastníci oblíbené reality show mají nejen řadu fandů, ale bohužel také hejtrů, kteří si neodpustí rasistické či xenofobní poznámky. Co už si Sebastian s Liubov přečetli?

V posledních dnech se v oblíbené reality show LIKE HOUSE 3 řeší zejména důsledky ošklivé hádky mezi Sebastinem Lyang a Liubov Tupikovou, při níž se tiktoker na influencerku drsně obořil a mimo jiné jí řekl, že bude mít ze života peklo. Dvojice už si sice situaci vyříkala a Sebastian se za své jednání omluvil, ale následky musí oba řešit pořád. Kromě toho, že Lyang přišel o svůj instagramový profil, se musí oba potýkat s komentáři hejtrů, kteří se bohužel snižují i k rasistickým nadávkám.

Liubov např. všem předčítá ošklivý vzkaz, který jí právě přišel: „Vrať se za Putinem!“ Někdo tak necitlivě odkazuje k jejímu ruskému původu a k současné válce na Ukrajině. Dotyčného útočníka pak evidentně nezajímá, že Liubov má z matčiny strany také ukrajinské kořeny. Sebastian ovšem tiktokerku ihned podpořil a řekl, že on už je nějakou dobu zvyklý na zprávy plné rasismu. „Já zase schytávám rasistické poznámky, že za to, co se stalo, může moje barva pleti,“ snaží se ji uklidnit Sebastian.

„Chtěl bych poprosit všechny, abyste nehejtovali Liubov a neposílali jí takové zlé zprávy. To, že má táhnout zpátky do Ruska, je, myslím, úplně irelevantní,“ vzkazuje všem divákům LIKE HOUSE 3 Sebastian. „Ano, udělal jsem chybu, ale to, že jsem snědý, s tím nemá nic společného. Přesto mi spousta lidí napsala, že jsem černej,“ objasňuje dále svůj pohled na věc a svěřuje se, s čím se potýká on.

Hnusné útoky samozřejmě odsuzují i ostatní ve vile. „Čechům v hlavě chrastí,“ shrne celou situace po svém Simona. Ještě radikálněji se do toho vkládá Lukáš. „Lidi, tohle je zbytečný. Jste úplně vypatlaní!“ vzkazuje všem, kteří podobné zprávy posílají, a myslí si, že jde hlavně o děti.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.