VIDEO: Nepříjemný příchod Davida Dvořáka do LIKE HOUSE 3! Kdo už nového účastníka nesnáší?

LIKE HOUSE 3 (37) - Příchod Davida Dvořáka

Dnes do LIKE HOUSE 3 přijde nový soutěžící, tiktoker David Dvořák. Jak ho přivítají ostatní?

Dnešní den bude v reality show LIKE HOUSE 3 plný šoků. Dojde totiž k dopředu ohlášenému a nečekanému střídání soutěžících. Z vily totiž bude muset odejít influencer David Nguyen, jehož odchod se neobejde bez slz. A dorazí dnes pořádně provokovat i vítěz minulé řady Tadeáš Kuběnka či Adam Kajumi. Tím ovšem překvápka nekončí a místo odcházejícího Davida dorazí jiný David – konkrétně populární tiktoker David Dvořák. A jeho první minuty ve vile byly hodně rozpačité, zejména ze strany ostatních soutěžících.

David ze svého příchodu do LIKE HOUSE pociťoval lehké obavy. „Očekávám, že až se ve vile objevím, vznikne dlouhé ticho,“ nechal se slyšet. A opravdu – když do pokoje nakráčel, byl chvíli hrobový klid. „Moc hezký tedy není. Říkala jsem si, že by nám sem mohli dát někoho atraktivního,“ prozradila své první pocity z Davida ve zpovědnici Simona. „No, nevadí. Holt jsme všechnu atraktivitu v LIKE HOUSE pobrali já se Sebastianem,“ dodala se svým typickým humorem.

„Vaše představy jsem úplně nesplnil, co jsem tak slyšel,“ vmetl influencerům hned zpočátku David. Nicméně Liubov, Hanka i Sebastian ho přijali velmi srdečně a shodli se na tom, že vypadá sympaticky. Ostatní ale zatím neměl moc šanci něčím oslovit a zdá se, že si David ještě před svým příchodem udělal ve vile velkého nepřítele – tiktokera Vojtu Medlena.

„Vojta říkal, že tenhle týpek na něho natáčí nějaké negativní reakce, a že ho proto úplně nesnáší. Takže bude bombex! Vojta se ožere a bude agresivní,“ pronesla dále ve zpovědnici Simona a bylo na ní vidět, že je z toho dost pobavená a taky trochu zlomyslně natěšená na to, co se bude dít.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.